Reklama

Slavia již zná hodnocení svých hráčů ve hře FIFA 22! Hned 11 z nich bude zlatých

Pražská Sparta v pondělí zveřejnila rating svých hráčů ve hře FIFA 22. Slavia nic podobného neudělala, nicméně někteří profesionální streameři již mohou hrát hru přednostně, a tak víme i hodnocení sešívaných hráčů. A hned 11 kartiček bude zlatých!

Jedna z nejoblíbenějších her se blíží svému vydání! Již zítra, 22. září, bude k dispozici desetihodinová zkušební verze, popřípadě dvacetihodinová, pokud máte nejnovější konzole.

Oficiální start hry je nicméně až 1. října. Po pražské Spartě vám přinášíme hodnocení hráčů Slavie, kteří si vysloužili dokonce 11 zlatých kartiček!

Nejlepším hráčem sešívaných je Ondřej Kolář, který skončil těsně pod ratingem 80, a to 79. Hned za ním je s 78 Nicolae Stanciu, jehož kartička je vzácná.

Hodnocení 77 si vysloužilo hned 5 fotbalistů Slavie. Vzácnou kartu mají Lukáš Provod, Tomáš Holeš a Petr Ševčík, obyčejnou poté Jan Bořil s Ondřejem Kúdelou.

Peter Olayinka s Lukášem Masopustem mají 76, o jeden stupeň nižší rating si vysloužila dvojice Oscar Dorley – Jan Kuchta.

Pokračujeme se stříbrnými kartičkami, vzácné s hodnocením 74 mají David Hovorka, Srdjan Plavšič a Alexander Bah. Vzácný je i Ibrahim Traoré, který má 73.

Stejnou hodnotu má Jakub Hromada, jehož kartička je obyčejná. Jak jsou na tom ostatní? Michael Krmenčík (72 + vzácná), Ondřej Lingr (72), Stanislav Tecl (70), Ubong Ekpai (70), Mick van Buren (69), M. E. Madsen (68) a Přemysl Kovář (68).

Jediným bronzovým hráčem týmu je Aihaim Ousou (61). Je ale nějaká z těchto kartiček použitelná? Kvůli národnosti a lize zcela jistě ne.

V kariéře, popřípadě v režimu Výkop, si ale rádi zahrajete díky rychlosti například s Bahem, Plavšičem, Masopustem či Dorleym.

Rating některých hráčů ovšem stále není znám. Jedná se o Aleše Mandouse, Ivana Schranze, Daniela Samka, Tarase Kačarabu či Ladislava Takácse.

Zdroj: Futbin

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené