Skvělá zpráva pro Liverpool! Strůjce jeho úspěchu prodloužil kontrakt
Německý trenér Jürgen Klopp se dohodl s vedením Liverpoolu na prodloužení smlouvy! Bude tak pokračovat v rozdělané práci, která přináší ovoce!
Dvaapadesátiletý trenér přišel na Anfield Road v říjnu roku 2015 a letos konečně s klubem získal první trofeje – v červnu mohli jeho svěřenci nad hlavu pozvednout ušatý pohár pro vítěze Ligy mistrů, v srpnu navíc vyhráli i Super Cup.
Kalendářní rok 2019 se Reds vůbec podařil, letos je Liverpool v Premier League k nedostižení. Existuje tak velmi výrazná šance, že se klub z města Beatles konečně bude moct pyšnit prvním titulem pro vítěze ligy, což se jim povedlo naposledy v roce 1990.
Oznámení o prodloužení smlouvy s trenérem oznámil klub ve videu, ve kterém hraje prim právě Klopp.
„Pro někoho to bude skvělá zpráva, pro někoho již tolik ne – dohodl jsem se s Liverpoolem na prodloužení smlouvy do roku 2024!“ sděluje vtipně v úvodu videa Klopp.
„Je to nádherný klub, milujeme to tu. Máme rádi to prostředí, chceme v něm pokračovat. Nebyla to složitá jednání, náklonnost je oboustranná. Uvidíme se!“ vzkázal na dálku fanouškům Reds.
Na webu se v článku rozpovídal podrobněji: „Když vidím ten pokrok, kterého jsme dosáhli, povinnost mi velí v něm pokračovat! Ale nejen povinnost, hlavně radost. Vidím, jak všichni tvrdě pracujeme, realizační tým, majitelé, fanoušci, všichni jdeme společnou cestou za společným cílem.“
Ve funkcích rovněž pokračují asistenti Peter Krawietz a Pepijn Lijnders.
-
Chance Liga
Jsi spokojenej, Jindřichu? Slavia skončila v poháru a fanoušci opět zuří
-
Hokej
Pech ostře pálí do trenéra Čiháka: Dělal z nás blbce! Musí mít kouč odehráno?
-
Chance Liga
Trpišovský chtěl do Slavie přivést držitele Zlatého míče. Myšlenka tam byla, přiznal Nedvěd
-
Fotbal
Kúdela by letěl hned? Infantino po kauze Viníciuse prosazuje pravidlo, které změní fotbal












