Spojte se s námi


Ostatní

Skvělá zpráva, Nouri se po roce probudil z komatu!

Publikováno

dne

Mladý hráč Ajaxu Abdelhak Nouri upadl v červenci minulého roku v zápase proti Brémám do bezvědomí. Vyšetření odhalilo poškození mozku. Po roce ale přichází skvělá zpráva, mladík se probudil z kómatu a dokonce komunikoval s rodinou!

Běžela 70. minuta přípravného utkání mezi Ajaxem a Brémami, když se Nouriho tělo bezvládně sesunulo k zemi. Hráč byl okamžitě přepraven do nemocnice, zápas byl přerušen.

Nouri byl tři dny v umělém spánku, poté ho lékaři začali probouzet. Podle prvních zpráv byl mimo ohrožení života, jenže podrobnější vyšetření ukázalo poškození mozku.

Holandský mladík se ale nevzdal a po více než ročním boji se z kómatu probudil. Podle dostupných informací poznal svoji rodinu a dokonce s ní komunikoval.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.