Reklama

Skupina fanoušků Walesu údajně skandovala pokřik na adresu Glena Kamary! Jaký?

Ke kvalifikačnímu utkání na MS 2022 zavítala i početná skupina hostujících fanoušků z Walesu. Ti se během zápasu snažili svůj tým maximálně podporovat. Před zápasem si však jistá skupinka údajně neodpustila popěvek na adresu Glena Kamary, který u nís není zrovna nejpopulárnějším fotbalistou.

Fanoušci Walesu však k překvapení všech Glena Kamaru neoslavovali. Ba naopak! Hráč Rangers FC, který je aktuálně na reprezentačním srazu Finska, čelil na dálku dalším urážkám!

Je nutné zmínit, že urážky nebyly nikterak rasistické.

Tenhle tweet od českého fanouška spustil na Twitteru velkou diskuzi. “Ne všichni na Ostrovech jsou idioti,” zní nejlajkovanější příspěvek.

“Tak Anwar asi kolabuje a na ostrovech bude válka ne. Nebo je to jen mísa ze zkaženým ovocem?”

“To je tím zkaženým vzduchem u nás,” dodává ironicky další diskutující.

Zdroj: Venca Jareš

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. nic takového jsem neslyšel, jejich kotel jel po většinu zápasu “racist bastards” a ukazovali na čechy opodál

  2. Včera naše fanoušky hladce přezpívali překřičeli a dokonale Čechům předvedli co je to národní hrdost.Když se zpívala jejich hymna,tak Stadion duněl.Když se zpívala Česká tak přes obrovskou převahu v počtu přítomných fandů to byla česká klasická leklá ryba.To následně pokračovalo i na hřišti.

  3. Británie je historicky baštou rasismu.Zbohatla na obchodech s otroky,dokonce zotročovala i své sousedy,př Iry a prodávala je do Karibiku.Dokonce je průkopníkem v zavádění koncentračních táborů,př proti Bůrům,což byli afrikánci holansdského původu,tedy běloši.Je skutečně hegeš drzostí,čili drzostí nejvyššího stupně,chtít okřikovat druhé kvůli rasismu.Také nelze oddělovat rasismus Konfederačních států Ameriky,což bylo také záminkou občanské války s Unií,protože se jednalo o imigranty z Anglie.Lze říci,že to tedy také Anglie vyvraždila indiány,jako původní obyvatele Se.Ameriky v genocidním obsazování jejich území.Britové by měli držet huby a ani neceknout k druhým státům nějaké moudra o rasismu.

  4. Reálně vidím 2 možnosti:
    1) Není to pravda a autor tweetu chtěl být zajímavý
    2) Kamara je mezi fotbalisty (a v Británii nejen mezi fotbalisty) tak obvyklé jméno, že mohlo jít o někoho úplně jiného. Byla by velká náhoda, kdyby fanoušci z Walesu měli mít nějaký problém s Kamarou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené