SESTŘIH: Střídající Tecl zachránil Slavii, která v Brně šťastně vyhrála

Slavia Praha se potřebovala vrátit na vítěznou vlnu po dvou zaváháních. V minulém kole prohrála 1:2 se Zlínem a ještě před tím remizovala 3:3 na Spartě. Tři body sice z Brna odvezla, ale rozhodně nemůže být trenér Trpišovský spokojen. Až do příchodu Tecla útočili primárně hosté, až poté zajímavě střílel Stoch a v 75. minutě se hosté dočkali. Tecl si naskočil na roh Hušbauera a otevřel skóre. Za pět minut chyboval brankář Kolář, ale své zaváhání napravil. Slavia tak minimálně do nedělního zápasu Plzně na Bohemians snížila ztrátu na první místo na sedm bodů.

zdroj: slavia.cz