SESTŘIH: Baník Ostrava bez Baroše pouze remizoval se Slovanem Liberec 1:1

Baník Ostrava přivítal na svém stadionu za zdatného lijáku Slovan Liberec. Hosté byli od začátku aktivnější, ať už střelecky či herně. Ostravanům nepomohlo ani zranění Milana Baroše, kterého hned ve 21. minutě nahradil Dame Diop. Obrana Baníku poté ještě více nestíhala a po právu inkasovala, když Coufal nadvakrát dostal míč k Oscarovi Dorleymu, jenž poslal Severočechy do vedení. Jenže hned na začátku druhé půle srovnal Poznar, a to domácí nakoplo. Další velké šance Baník ale Baník proměnit nedokázal, a proto bere ze zápasu pouze bod.

zdroj: fcb.cz