Spojte se s námi


Hokej

Sázíme na Česko: Po Švýcarsku přichází další favorit, Češi se spoléhají na duo Kubalík-Červenka

Česká hokejová reprezentace ve svém posledním vystoupení v základní skupině na mistrovství světa narazí na výběr Kanady. Tým, který není složen z hvězdných jmen, ukazuje sílu a proti naší reprezentaci začne jako favorit.

Publikováno

dne

Česká hokejová reprezentace ve svém posledním vystoupení v základní skupině na mistrovství světa narazí na výběr Kanady. Tým, který není složen z hvězdných jmen, ukazuje sílu a proti naší reprezentaci začne jako favorit.

Můžeme Kanadu překvapit a postoupit z druhého místa?

Proti Švýcarsku Češi začali jako outsider, ale dokázali favorita zaskočit. Díky Romanovi Červenkovi jsme vedli a po gólu Dominika Kubalíka se Švýcaři museli o výsledek obávat. Nakonec ovšem zvítězili 4:2.

Mohou Češi skvělý výkon předvést i proti Kanadě? Česko má den pauzu, zatímco Kanaďané odehrají utkání s Norskem a následující den s námi, takže mohou být unavení. V zápase proti Švýcarsku Čechům docházely síly, takže pauza přišla vhod.

Pokud únava nebude na Kanadě znát, tak se očekává, že zvítězí v kurzu 1,83. Musíme ovšem podotknout, že kurz klesá, protože při vypsání byl na hodnotě 1,95. Na druhé straně se kurz u výhry Česka změnil z 2,83 na 3,52.

V to, že favorita česká reprezentace překvapí a zvítězí, věří pouze 9 % sázkařů, 4 % dávají remízu a hned 83 % sázejících bere vítězství Kanady jako jistotu s dobrým kurzem.

Kdo nesází na výsledky, tak ho zaujmou kurzy na góly

Česko i Kanada jsou na turnaji velmi střelecky aktivní. Útok české reprezentace zaznamenal 21 vstřelených branek, Kanaďané mají na svém kontě o jednu branku méně, ale odehrají ještě jeden zápas, čímž si mohou polepšit.

Nicméně oba celky v každém zápase střílí velké množství branek a ve vzájemném souboji bychom se mohli dočkat gólových hodů. Poslední utkání přineslo hned sedm branek, ovšem Kanada zvítězila 6:1.

Češi jí tedy mají co vracet a pokud věříme, že vstřelí aspoň o jeden gól více, tak se nám nabízí kurz 1,61. Na událost, že oba týmy minimálně dvakrát skórují, máme vypsanou stejnou kurzovou hodnotu.

Pokud týmy zůstanou při střelecké chuti, jak jsme z turnaje zvyklí, tak se můžeme dívat na celkový počet vstřelených branek. To, že v utkání padne více než 5 branek, má kurz 1,91 a postupně hezky stoupá.

Kubalík vs. Weegar v přímé konfrontaci

Dominik Kubalík vede bodování celého turnaje a také tabulku střelců, na druhé straně Mackenzie Weegar je nejlépe bodujícím obráncem. Ve vzájemném zápase budou chtít oba určitě předvést to nejlepší.

Můžeme si vsadit, že český střelec získá bod v kurzu 1,7. Pokud věříme, že naváže přímo dalším gólem, tak se kurz zvedne na hodnotu 2,7. Kanadský bod u Romana Červenky, který je s Kubalíkem ve skvělé souhře, má kurz 1,8.

Nejproduktivnější český obránce Michal Kempný zaznamenal už sedm bodů na turnaji. Pokud věříme, že si připíše bod i s Kanadou, můžeme na něj vsadit v kurzu 2,25.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.