Ryan Giggs odstartoval na lavičce Walesu vítězstvím

Wales se dnes utkal v prvním zápase China Cupu s místním výběrem Číny, které dokázal porazit i díky hattricku Garetha Balea 6-0 a budou čekat na vítěze z duelu Uruguay – Česko.

Trenér Walesu Ryan Giggs tak zažil úspěšnou premiéru na lavičce své země. V předzápasovém rozhovoru však dal najevo svojí velkou nervozitu, kterou prý ani zdaleka neměl jako hráč.

Jeho nervozitu ale hned ve druhé minutě zápasu ukončil přesným zásahem Gareth Bale a po poločase už se Wales radoval ze čtyřgólového náskoku.

Útočník Realu Madrid si dnes připsal 29. gól v národním dresu, čímž překonal svého krajana Iana Rushe a stal se nejlepším střelcem Walesu v historii.

Cristiano, to nestačí! FAČR neuznává Ronaldův rekord, přišla s novým číslem Bicanových gólů

Tato zpráva včera obletěla celý svět. Cristiano Ronaldo vstřelil svůj 760. gól a stal se nejlepším střelcem v historii fotbalu. Překonal tak rekord legendárního Josefa Bicana, který měl nastřílet 759 branek. S tímto údajem však nesouhlasí FAČR, ten se proti Ronaldově překonání rekordu brání.

Co může za krizi Realu Madrid? Hráči bez motivace, absence systému, bezgólový útok a “tlouštíci” z formy

Tahle sezona může patřit k těm nejčernějším v historii Bílého baletu. Pár sezón bez žádné trofeje už Real zažil, ovšem takhle bezradné výkony nepodával nikdy. Všemu nasadilo třešničku ostudné vyřazení od třetiligového Alcoyana.

Slavia si poradila v poháru s Duklou, kdo z náhradníků si řekl o místo v základu?

V prvním jarním kole si Slavia poradila se Sigmou poměrem 3:1, ve středečním Mol Cupu přidala jeden gól navíc a porazila Duklu 4:1. Trenér Trpišovský dal v pohárovém utkání tradičně šanci náhradníkům.