Ryan Giggs odstartoval na lavičce Walesu vítězstvím

Wales se dnes utkal v prvním zápase China Cupu s místním výběrem Číny, které dokázal porazit i díky hattricku Garetha Balea 6-0 a budou čekat na vítěze z duelu Uruguay – Česko.

Trenér Walesu Ryan Giggs tak zažil úspěšnou premiéru na lavičce své země. V předzápasovém rozhovoru však dal najevo svojí velkou nervozitu, kterou prý ani zdaleka neměl jako hráč.

Jeho nervozitu ale hned ve druhé minutě zápasu ukončil přesným zásahem Gareth Bale a po poločase už se Wales radoval ze čtyřgólového náskoku.

Útočník Realu Madrid si dnes připsal 29. gól v národním dresu, čímž překonal svého krajana Iana Rushe a stal se nejlepším střelcem Walesu v historii.

Bude záležet na výkonu hráčů. Věřím, že se nenechají vyprovokovat, tvrdí Kotal před duelem s AC Milán

Ve středeční předvečer se na tiskové konferenci Sparty představili kouč Václav Kotal a jeho svěřenec Ladislav Krejčí starší. Co na svého čtvrtečního soupeře, kterým bude AC Milán, říkají?

Crvena Zvezda? Mimořádně těžký soupeř, musíme mít svůj den. Kanga je tam jen jedním z mnoha, tvrdí Hoftych

Slovan Liberec se v první skupinových zápasech postaral o překvapení, když porazil favorizovaný Gent. Nyní jej čeká utkání na srbské půdě, kde jej přivítá Crvena Zvezda Bělehrad. Co o soupeři říká kouč Pavel Hoftych?

Velká výzva pro Jiřího Procházku! V únoru by se mohl utkat s dvojkou své váhy v UFC

Jiří "Denisa" Procházka za sebou má teprve jediný zápas v UFC. Nachází se však na pátém místě své váhy. Přesto bylo obtížné mu sehnat soupeře. Tým okolo moravského bijce chtěl špičkového soupeře a šéf UFC nyní potvrdil, že by se jej Procházka mohl skutečně dočkat!