Rozbor nových ICON karet Zinedina Zidana ve FIFĚ 20

Nedávno byly představeny tři nové karty Zinedina Zidana, jednoho z nejlepších francouzských fotbalistů všech dob. Dnes si je podrobně rozebereme.

Embed from Getty Images

První karta je ze začátku jeho kariéry, konkrétně z období 1995-96. Karta má hodnocení 91, takže se jedná o jednu z nejlépe hodnocených Baby ICON karet. Současný trenér Realu Madrid na ní má například rychlost 84 a střelu 86.

Tyto statistiky napovídají tomu, že bude hraný především na pozici středního ofenzivního záložníka, určitě ale půjde použít na klasickém středním záložníkovi.

Jeho největší zbraně budou bezpochyby nahrávky a driblink, oboje má přes 89, nahrávky dokonce 91. Bohužel pro něj ale FIFA nikdy nebývá o těchto dvou atributech, většinou bývá o rychlosti. I tak je tato karta nejméně do TOTY neskutečná. 

Jeho Middle karta je z let 2000 až 2003 a je o něco lepší, rapidní rozdíly ale nenajdeme. Největší rozdíl je ve střele, kterou má vylepšenou na 90, což tuto kartu dělá ještě použitelnější.

Rychlost má naopak nižší, konkrétně 82. 92 driblink a 93 přihrávky jsou opět jeho největší zbraní, 83 síla se pak při bránění může také velice hodit. 

Jeho Prime karta je opravdu skvělá. 85 rychlost na ofenzivního záložníka dostačující, ostatní atributy má už vynikající. 92 na střele je parádní a do TOTS bude jedním z nejlepších ofenzivních záložníků ve hře.

Nahrávky a driblink jsou jako z nebe, 96 a 95 nemá téměř žádný hráč. K tomu síla 86 a slušné bránění, takže v podstatě bezchybná karta. Hodně bude záležet na tom, kolik bude mít hvězd na slabou nohu a triky, ale tato karta by byla neskutečná i kdyby měl po třech na obě, o čemž se i spekuluje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..