Spojte se s námi


Fotbal

PUMA uvádí edici Forever.Faster

Globální sportovní značka PUMA dnes představila inspirativní edici Forever.Faster obsahující zcela nové barevné provedení kopaček FUTURE, ULTRA a KING. Zbarvení pro finále sezony vychází z motta značky PUMA „Forever.Faster“ a na trávníku novinka udělá dojem i v těch největších letních zápasech.

Publikováno

dne

Globální sportovní značka PUMA dnes představila inspirativní edici Forever.Faster obsahující zcela nové barevné provedení kopaček FUTURE, ULTRA a KING. Zbarvení pro finále sezony vychází z motta značky PUMA „Forever.Faster“ a na trávníku novinka udělá dojem i v těch největších letních zápasech.

Zpomalení hry? Ne, s edicí Forever.Faster. Novinku budou nosit takové hvězdy jako je Jack Grealish, Fridolina Rolfö, Xavi Simons, Kingsley Coman, Kai Havertz, Antoine Griezmann, Memphis Depay a Alex Greenwoodová, kteří se nyní pilně připravují na nejdůležitější část sezóny a hlavní turnaj letošního roku.

Z českých hráčů se pak do nových FUTURE obuje střelec pražské Slavie a našeho národního týmu Mojmír Chytil, kapitán Slavie Tomáš Holeš nebo další hráči Tomáš Vlček, Lukáš Kalvach nebo Lukáš Hejda. Kopačky ULTRA si pak vybrali například hráči pražské Sparty Jakub Pešek nebo Lukáš Sadílek, slávista Oscar Dorley nebo Lukáš Červ z plzeňské Viktorky. Model KING obuje například nadějný slávista Matěj Jurásek nebo obránce David Zima.

Nová edice kopaček FUTURE, ULTRA a KING rozzáří trávník svými barvami. Kopačky jsou stvořeny nejen aby zaujaly, ale aby díky své rychlosti hrály hru jak se patří – Forever.Faster.

Kombinace neonových barev slunečních paprsků a západu slunce vytváří na hřišti pestrobarevnou směs, díky které jsou hráči v kopačkách PUMA nepřehlédnutelní a jejich schopnosti a vliv na hru jsou ještě výraznější.

Kopačky FUTURE 7 z edice Forever.Faster přichází s dokonalejší technologií FUZIONFIT360, PWRPRINT a PWRTAPE i s převratnou podrážkou Dynamic Motion System. FUTURE jsou zpět a v lepší kondici než kdykoliv předtím.

kopačky PUMA Forever.Faster
Zdroj: Puma

Technologie FUZIONFIT360, s adaptivním svrškem, kombinujícím pružnou pleteninu s dvojitou síťovinou, a PWRTAPE, zajištující přiléhavý a podpůrný střih, hráčům umožní být tak rychlí, že je ani obránci nezastaví. Hráči mohou hrát s tkaničkami i bez nich. 3D textury v klíčových kontaktních zónách jsou optimalizovány tak, aby zlepšily přilnavost a kontrolu míče, zatímco podešev Dynamic Motion System s dvojitou hustotou zvyšuje stabilitu a trakci.

Právě když jste si mysleli, že nemůžete být rychlejší, posouvají kopačky ULTRA díky svršku ULTRAWEAVE svou charakteristickou rychlost a schopnost akcelerace na další úroveň. Technologie PWRTAPE vychází z anatomie lidského chodidla a poskytuje přirozenou podporu pro rychlé změny tempa a směru.

S kopačkami PUMA KING nebyla kontrola míče nikdy pohodlnější. Technologie K-BETTER™, svrchní materiál syntetického původu, a kónické kolíky umožňují optimální dotek a pohodlí.

Puma myslí i na budoucnost, a proto jsou kopačky FUTURE, ULTRA a KING vyrobeny minimálně z 20 % recyklovaných materiálů.

Edice Forever.Faster je k dispozici i pro ženy. Dámský střih je užší, přizpůsobený anatomii ženského chodidla a navržený tak, aby zvýšil pohodlí a výkon hráček.

Edice Forever.Faster bude v České republice dostupná u obvyklých prodejců jako jsou prodejny Sportfotbal, Sportisimo, Sportvision a AD Sport a budou také k dispozici na PUMA.com přibližně od poloviny dubna.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.