Spojte se s námi


Fortuna liga

Priske na odchodu ze Sparty! Přední dánský novinář informuje o dohodě s Feyenoordem Rotterdam

Tak tuhle novinu neuslyší fanoušci Sparty rádi. Oblíbený trenér Brian Priske zakončil ve Spartě svůj druhý rok a ačkoliv prodloužil společně se svým týmem smlouvu, zdá se, že zamíří o dům dál. Dle předního dánského webu Tipsbladet má namířeno do Feyenoordu.

Publikováno

dne

Tak tuhle novinu neuslyší fanoušci Sparty rádi. Oblíbený trenér Brian Priske zakončil ve Spartě svůj druhý rok a ačkoliv prodloužil společně se svým týmem smlouvu, zdá se, že zamíří o dům dál. Dle předního dánského webu Tipsbladet má namířeno do Feyenoordu.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Fanoušci Sparty se opět dočkali. Po roce slaví další titul, v pořadí 38. Tentokrát jsou oslavy o něco větší i díky tomu, že se po dlouhých deseti letech dočkali doublu, když ve finále poháru udolali Viktorii Plzeň.

Strůjců tohoto úspěchu je mnoho a jedním z nich je dánský trenér Brian Priske. Ten přišel jako neznámý kouč do Sparty v létě roku 2022 po sérii nezdarů a nezačal nejlépe.

Sparta vypadala s Vikingem z pohárové Evropy a padla v prvním kole doma s Libercem. Během podzimu měla sérii remíz, prohrála derby vysoko 0:4 a když už se zdálo, že je sezona ztracena, přišel zlom.

Sparta na jaře zářila a nakonec po devíti letech oslavila titul. Svou formu zužitkovala v sezoně následující a nyní slaví rovnou double. Není tak divu, že se klub rozhodl s trenérským týmem smlouvu prodloužit.

Ovšem smlouva neznamená vše a nyní se zdá, že se cesty trenéra Priskeho a Sparty definitivně rozejdou. Díky jeho vynikající práci je o něj zájem v pohárové Evropě a zdá se, že může být novým trenérem Feyenoordu.

Ten v létě opouští Arne Slot, jenž míří do Liverpoolu a Priske by mohl zaujmout jeho pozici. V posledních dnech se rozjely spekulace na toto téma, které tvrdily, že je Priske na seznamu vytipovaných koučů.

Během oslav na Letenské pláni ale vyšel článek na předním dánském webu Tipsbladet od známého novináře Farzama Abolhosseiniho, který informuje o tom, že Feyenoord s Priskem jedná.

Věc má být dokonce blízko dohodě, ale trenér se k spekulacím dosud nevyjádřil. Priske by se mohl stát trenérem Dávida Hancka či Ondřeje Lingra, pokud tedy taktéž v létě nezmění adresu.

Zdroj: Tipsbladet

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.