Spojte se s námi


Ostatní

Příbram vs. Pardubice online stream. Jak zápas sledovat?

Fortuna liga i Fortuna národní liga jsou ukončené, většina týmů už je na dovolené, čtyři celky však ještě budou zápolit v baráži o tom, jestli si zahrají první, nebo druhou ligu. Ve čtvrtek se utká Příbram s Pardubicemi, na co si vsadit?

Publikováno

dne

Fortuna liga i Fortuna národní liga jsou ukončené, většina týmů už je na dovolené, čtyři celky však ještě budou zápolit v baráži o tom, jestli si zahrají první, nebo druhou ligu. Ve čtvrtek se utká Příbram s Pardubicemi, na co si vsadit?

Příbram zažila náročný ročník. Loni totiž po pádu do druhé ligy málem padla ještě do třetí, nakonec se zachránila na 13. místě.

Letos se ale vytáhla a na podzim vedla tabulku FNL. V zimě ale přišly finanční problémy, když hráči nedostávali výplaty a odmítli nastoupit do přátelského utkání.

Do jara Příbram nevstoupila ideálně, když z pěti zápasů třikrát vyhrála a dvakrát prohrála. Jenže poté přišla série čtyř proher v řadě, kdy byla Příbram ve velké krizi a zdálo se, že na postup už to nebude.

Jenže poté z posledních pěti zápasů Příbram třikrát vyhrála, dvakrát remizovala a pojistila si třetí místo v tabulce.

Pardubice se po podzimu nacházely na posledním místě tabulky a jejich situace se také zdála beznadějná. Mladý tým se ale vzepřel osudu, z prvních šesti zápasů prohrál jen jednou, posbíral 9 bodů a odrazil se k nadějnějším zítřkům.

Ve skupině o udržení Pardubice třikrát vyhrály a zajistily si nejlepší postavení z tří posledních celků.

Příbram a Pardubice se spolu utkaly v první lize dvakrát, v ročníku 2020/21. Oba duely ovládly Pardubice výsledkem 1:0.

Tentokrát mají oba celky dva duely na to přesvědčit, že si zaslouží první ligu hrát. Začíná se ve čtvrtek v Příbrami od 17:30. Pardubice jsou jako ligista jasný favorit a kádr je mnohem silnější. Proto očekávám výhru Východočechů.

Jak zápas Slovácko vs. Sparta sledovat online?

Registrujte se přes tento odkaz na sázkovou kancelář Tipsport. Následně svůj účet ověřte, proveďte první vklad a vsaďte alespoň 30 korun. Obdržíte bonus 300 korun a můžete sledovat celý zápas.

Jak? Půjdete do live sázek, ve kterých vyberete zápas. Následně na něj kliknete a můžete ho začít sledovat i přímo sázet.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.