Spojte se s námi


Různé

Přehled stávajících bonusů od sázkových kanceláří aneb kde je nejvýhodnější si vsadit

Publikováno

dne

Velká část fanouškovské základny si nedokáže představit sledování svého oblíbeného sportu bez naloženého tiketu, aby si ono fandění trochu okořenili a český trh si je tohoto trendu samozřejmě vědom. Vyznat se však v široké nabídce sázkových kanceláří není snadné a proto vám přinášíme tento článek.

http://gty.im/104717754

Když stojí nový zákazník na rozcestí a zvažuje, jakou cestou se vydá (v tomto případě po jaké sázkovce sáhne), důležitým faktorem bývá co mu která volba dá. Je to přeci logické – každý člověk si vybírá pro sebe jen to nejlepší, co mu nejvíce vynese. A toho si jsou přední sázkové kanceláře zcela vědomy.

Není to však jen o tom přilákat nové lidi, ale také pečovat o ty, co už s nimi nějaký ten pátek sází. Z obou těchto táborů bývá vznášeno nespočet požadavků co se bonusů týče a tak se logicky konkurenti na trhu předhánějí v tom, co kdo konkrétně dokáže nabídnout. A někdy je složité všemu tomu názvosloví porozumět.

Pokud patříte mezi takové, nezoufejte a pokračujte v čtení tohoto článku, který vám (doufejme) pomůže rozseknout dilema, u jaké sázkové kanceláře spustit svůj účet. Ten se aktivuje registrací, kterou ověříte svým občanským průkazem a doporučujeme si pečlivě pročíst pravidla a podmínky takových bonusových akcí – sázkové kanceláře bonusy.

Pozor na podmínky

Ono totiž zní velmi lákavě dostat při registraci tisícovky korun v rámci bonusu, jenže když se dozvíte, že tuto částku musíte až třicetkrát protočit v tiketech, už to taková hitparáda není. Mnozí se nechají zlákat velkými písmeny, které upozorňují na hlavní tahák nabídky, ale podmínka je vesměs někde schovaná.

A to nemluvíme o lhůtě, kterou má sázející na prosázení dané sumy, přičemž její délka je u sázkovek různá. Kolikrát se navíc můžete setkat i s tím, že se k bonusu počítají pouze sázky od určitého kurzu (třeba 1,7 a výše), aby se eliminovaly relativní „tutovky“. Je tedy potřeba vše na začátku důkladně prostudovat.

Důležité je také o jaký typ sázek se jedná. Jde o ty předzápasové nebo živé v průběhu přenosu? Někdy se totiž stává, že tento fakt je před vámi svým způsobem schován a vy si jej musíte najít sami, abyste pak nereklamoval nevyplacení, které podle stanov nemělo vůbec nastat. Je to opravdu džungle a tak pojďme postupně.

Způsoby získání bonusů

Nejjednodušší je získat bonus za to, že se zaregistrujete, což zvládne skutečně každý. Zadáním nového uživatelského účtu se vám aktivuje konkrétní suma, ovšem pozor. Někdy je zapotřebí zadávat různé promo kódy nebo se registrovat přes konkrétní odkazy (například v emailovém zpravodajství).

Pokud máte u sázkovky někoho, koho znáte, je možné že vám pošle svůj vlastní odkaz. Jedná se o akci, kdy doporučíte známého či si přivedete svého kamaráda. Znovu ale platí, že je vhodné si zjistit veškeré požadavky, abyste nepřišli o bonusovou částku. Pozvaný si totiž třeba musí zadat sumu nad nějakou hranici nebo prosázet určitý počet tiketů.

Samozřejmě pak existuje i skupina lidí, které tyto bonusy nelákají a prostě si chtějí zariskovat na vlastní riziko za vlastní prostředky. Zde hovoříme o klasické registraci na hlavní stránce vybrané sázkovky, po níž lze začít hrát. Využít bonusů není povinné a je jen na každém, jak se k tomu postaví. Někdy to ovšem může být škoda.

Bonus na uvítanou aneb tahoun č. 1 mezi sázkovkami

Snad každá sázkovka na českém území nabízí uvítací bonus. Ten figuruje jako hlavní lákadlo mezi nováčky – sázkaři a není proto s podivem, že jej můžete vidět prakticky na každém propagačním materiálu. A ačkoliv se tento bonus jeví jako ten nejprimitivnější, zpravidla bývá tím nejvíce podmíněným.

Obvykle je nutné vložit finance a podle jejich množství se vám připočte poměrná suma. Neříkáme tím však, že lze najít také takovou sázkovou kancelář, kde vám bonus za registraci pošlou i bez prvotního vkladu.

Jak se využívají tzv. „sázky zadarmo“

Někdy se jim též říká „sázky bez rizika“ a jde o takové, které nebývají vázány na to, kolik peněz si na účet vložíte či prakticky na cokoliv jiného. Jedná se tedy o velmi často používaný způsob bonusové politiky a pokud se vám tato nabídka dostane na oči, neváhejte a přijměte ji.

Oblíbenost tohoto typu tkví hlavně v tom, že nemusíte využít své prostředky. Pokud podáte tiket za tyto prostředky a bude vítězný, zisk je zcela váš. A když není, není třeba hned prodávat cennosti, jelikož to stejně nebyly vaše peníze. I přesto se však najdou nějaké limity.

První si musíte vsadit, čili když dostanete takovou příležitost na 100 Kč, nelze si tuto částku hned vybrat a musíte prokazatelně podat sázku v konkrétní sumě. Znovu zde může jít také o minimální kurz nebo časové omezení (obvykle jen několik dnů), na což lidé zapomínají.

Další bonusy – jiné platformy nebo „appky“ v mobilech

Specifickým druhem mezi bonusy je navýšení celkového kurzu na vašem tiketu, což je obvykle možné díky věrnostnímu programu a bodům, které v něm máte. Takové body se získávají za předchozí uzavřené sázky a funguje to tak, že si na daný tiket umístíte částku, kterou chcete vsadit a již zmíněnými body navýšíte konečný kurz.

V nedávné minulosti se uchytily další dva způsoby bonusů a to na jiných platformách a v chytrých zařízeních. Začněme teď tím prvním. Mnoho sázkovek rozšiřuje nabízený sortiment o zábavní průmysl, do něhož řadíme výherní automaty nebo kasíno. Hodně sázejících si totiž tu a tam vyzkouší nějakou tu ruletu nebo VLT stroj.

Vedení sázkových kanceláří to ví a proto sem tam nabízejí bonusy právě do těchto aktivit za kurzovou sázku na konkrétní turnaj, sport, příležitost a podobně. A ohledně mobilů je to snadné – při stažení aplikace (a jejím využívání) můžete dostat bonus. Dříve se tímto lákali spíše stávající sázkaři, aby využívali mobilní aplikaci, ovšem nyní už je to prakticky nutnost pro všechny kvůli dnešní uspěchané době.

Nezapomínejme ani na cash-back, který můžete znát i z některých menších obchodů a jde v něm o to, že z každého prohraného tiketu vám sázkovka může vrátit nějaké procento vkladu zpátky (zpravidla 5 až 20 %). Tyto prostředky si můžete hned vybrat z účtu, nicméně často je nutné ještě jednou a víckrát vsadit znovu. Tento neobvyklý benefit je naopak známý mezi výše jmenovanými kasíny.

Neobvyklým pak není bonus při použití dané platební metody, u nějž se vše odvíjí podle způsoby platby. Pokud si finanční prostředky nahrajete například přímo skrze kartu nebo přes internetové bankovnictví, nějaké procento převáděné sumy vám může přistát na účtě. Zpravidla to bývá kolem 20 %, výjimkou nejsou ani 100% přivýdělky.

Status VIP tipéra či věrnostní program jako v supermarketech

Zatím byla řeč spíše o nových sázkařích. A co ti věrní? U těch kvalitních sázkovek se o ně starají a tak stojí za zvážení projet si, kde vám poskytnou nejlepší péči s postupem času a nerozhodovat se pouze dle vstupních bonusů. Obzvláště to platí pro někoho, kdo si ze sázení chce udělat dlouhodobý koníček. A dává to smysl – v hospodách mají štamgasti přece také speciální privilegia. V řeči sázkových kanceláří to v drtivé většině případů bývají věrnostní body.

Ty získá sázkař převážně po již odeslaných uzavřených tiketech. Pozor, znovu zde platí několik pravidel. Je vhodné si zjistit, kolik je třeba minimálně „naložit“ anebo jestli je lze získat i za klasické a live sázky. Taková pravidla se různí, ovšem benefity bývají vesměs stejné. Buď za ně můžete dostat sázky zdarma, nebo vám dokáží navýšit celkový kurz a pro skutečné fajnšmekry pak existují značkové odměny z elektronického obchodu.

Některé sázkovky mají ve své nabídce i statusy pro VIP sázkaře, které lákají čím dál tím více lidí. Princip je zde snadný – více sázek = větší výhody. Existují dokonce i různé kategorie těchto statusů jako zlatý, stříbrný, platinový a mohou se pak například objevit u zákazníkova avataru v chatu, na profilu či při analýzách a blozích. Stejně jako u všech ostatních bonusů jsou i zde nastavené podmínky: ať už v celkové výši prosazené sumy nebo počtu tiketů.

Slovo na závěr

Co říci na závěr tohoto dlouhého elaborátu? Bonusy jsou jedním z klíčových prvků sázkovek pro nové i stávající klienty a ti je také registrují ve velkém. Koho by přece nelákala větší šance na výhru a z ní pramenící vidina většího finančního zisku? A když to vyšlo jednou, proč to nezkusit i jindy. Pokud je sázkař rád a pramení mu ze sázení nějaké výhody, je menší šance, že skončí.

Přední sázkové kanceláře své bonusy často mění, aby nezaspaly dobu a nestaly se stereotypními. Je však třeba si dát pozor na několikrát omílané podmínky a pravidla. Pokud je bonus podmíněn příliš vysokou částkou, není takový bonus příliš výhodným. Někdy se také stává, že se konkrétní bonus týká jednotlivého sportu, který třeba dotyčný sázející nemusí tak znát a zvýší se riziko prodělečnosti.

Jedno je však jisté – sázkaři v ČR si skutečně mají z čeho vybírat a proto je až nutné všechno pečlivě prostudovat, než sáhnout po první rádoby dobře znějící nabídce. Stejně tak může někomu vyhovovat více následná péče než vstupní benefity. A pamatujte – žádný z bonusů není povinným a pokud jej nechcete využívat, nemusíte.

Reklama

Bundesliga

Top 3 víkendové tipy na sázení: Liverpool vyzve Manchester City. Bundesligu čeká boj o čelo tabulky

Publikováno

dne

Po reprezentační pauze je zpět ligový fotbal a opět bude k vidění řada skvělých duelů. Krátce po obědě se můžete podívat na souboj Manchesteru City s Liverpoolem. Večer poté přijde na řadu bitva o čelo Bundesligy, když do Mnichova zavítá Borussia Dortmund. Do Prahy zase v neděli přicestuje Zbrojovka Brno, aby změřila síly se Spartou.

Manchester City vs. Liverpool

S Liverpoolem už to začalo vypadat slibně, když porazil Wolves a Manchester United, a to se skóre 9:0. Poté ovšem svěřenci Jürgena Kloppa vystřízlivěli, když prohráli 1:0 v Bournemouthu. Stejný výsledek v Madridu poté jen zpečetil započatý dvojduel z Anfieldu, kde vyhrál Real 5:2.

To Manchester City vyhrál posledních 6 zápasů, přičemž inkasoval pouze jednou. V posledních dvou zápasech navíc nastřílel 13 gólů. Samotný Erling Haaland vstřelil hned 8 z nich.

Co se vzájemných duelů týče, tak můžeme jednoznačně říci, že se oběma týmům daří střílet branky. V 10 z posledních 12 střetnutí se prosadily oba týmy. V 7 z posledních 8 duelů pak fanoušci viděli minimálně 3 góly.

Lépe se ovšem dařilo v poslední době Liverpoolu, který vyhrál 3 z posledních 4 měření sil, jenomže právě ten poslední souboj vyhrál Manchester City. Forma svěřenců trenéra Pepa Guardioly je dechberoucí a navíc potřebují plně bodovat, když na Gunners ztrácejí 8 bodů, přičemž mají zápas k dobru.

I Liverpool má ale rozhodně o co bojovat, když je o 5 bodů za 5. Newcastlem a o 7 za 4. Tottenhamem, na který má ovšem dva zápasy k dobru. O zajímavý duel je tak postaráno i tentokrát!

Kurz 1.67 Tipsport nabízí na Over 2.5. A když vezmeme v potaz již zmíněné statistiky a taktéž fakt, že v 8 z posledních 9 vzájemných zápasů na Etihad Stadium padly minimálně 3 góly, pravděpodobnost je v tomto případě ještě větší.

Tip na sázení | Over 2.5 u Tipsportu v kurzu 1.67

Bayern Mnichov vs. Borussia Dortmund

Bayern Mnichov nezahájil rok 2023 nejlépe. Sice v Lize mistrů prošel dál přes PSG, nicméně v Bundeslize to skřípe. Bavorský gigant vyhrál jen pět z deseti ligových zápasů od začátku roku, což stálo místo Juliana Nagelsmanna.

Borussia Dortmund několika ztrát svého rivala využila a vyškrábala se na první místo v tabulce. Nicméně drží nejtenčí možný náskok v podobě jednoho bodu. Výhra v Allianz Areně by tedy přišla maximálně vhod.

Jenže nikdo neví, co pořádně od Bayernu vlastně čekat. Novým trenérem je Thomas Tuchel, který v Dortmundu kdysi jako hlavní trenér působil. Německého kouče tedy čeká velmi pikantní premiéra na lavičce mnichovského mužstva.

Je také otázkou, jak si oba kluby poskládají sestavy. Bayern se bude muset obejít bez Jamala Musialy. Borussia stále neví, jestli budou moci nastoupit Karim Adeyemi a Nico Schlotterbeck.

Nicméně statistiky vzájemných zápasů v Allianz Areně jasně napovídají, že je velkým favoritem domácí celek. Osm posledních bundesligových duelů v Mnichově totiž ovládl právě Bayern. Dortmund ve vzájemných zápasech boduje zejména na své půdě. Venku to příliš nejde.

To se odráží také na kurzech, když je na výhru Bayernu vypsán u Tipsportu kurz 1.48, zatímco na výhru Borussie si lze vsadit v kurzu 6.04. Remíza je oceněna kurzem 4.94.

Pokud nechcete vsadit na vítěze, sázejte na góly. Jen ve 107 bundesligových duelech těchto klubů padlo 346 gólů, tedy 3.28 gólu na zápas. V posledních sedmi zápasech jsme viděli vždy nejméně čtyři branky a jinak by tomu nemělo být nyní.

Tip na sázení | Over 3.5 u Tipsportu v kurzu 1.9

Sparta Praha vs. Zbrojovka Brno

Duel celku s aktuálně nejlepší formou v lize s týmem, který se momentálně trápí a nebezpečně se přibližuje sestupovému pásmu.

Zápasy Bayernu Mnichov s Borussií Dortmund a Sparty Prahy se Zbrojovkou Brno můžete sledovat i na Tipsport TV. Registrujte se přes tento link a získejte bonus 300 Kč zdarma.

Sparta vyhrála posledních 7 zápasů se skóre 25:6 a vrátila se do boje o titul. Zato Zbrojovka po slibném podzimu nechytila začátek jara. Z osmi zápasů vyhrála jediný, čtyřikrát remizovala a třikrát prohrála.

Letenští si navíc proti Zbrojovce rádi zastřílejí. V posledních třech zápasech vstřelili 4, 6 a 4 góly. Dá se očekávat, že Brno bude opět lovit pár gólů ze sítě.

Tip na sázení | Vítěz zápasu Sparta a Over 2.5 u Tipsportu v kurzu 1.51
Pokračovat ve čtení

Bundesliga

Víkendový program Tipsport TV: Bayern vs. Dortmund, Kvitová bojuje v Miami o finále a semifinále Extraligy

Po reprezentační pauze se opět naplno rozjíždí i fotbalové ligy a víkendový program Tipsport TV nabídne opravdu zajímavé duely jako například Bayern Mnichov vs. Borussia Dortmund. Vítěze pozná i tenisový turnaj v Miami, kde o finále bude bojovat Petra Kvitová. Těšit se můžete i na nejvyšší českou fotbalovou ligu.

Publikováno

dne

Po reprezentační pauze se opět naplno rozjíždí i fotbalové ligy a víkendový program Tipsport TV nabídne opravdu zajímavé duely jako například Bayern Mnichov vs. Borussia Dortmund. Vítěze pozná i tenisový turnaj v Miami, kde o finále bude bojovat Petra Kvitová. Těšit se můžete i na nejvyšší českou fotbalovou ligu.

Pátek 31. března

Sorana Cirstea je pro Petru Kvitovou poslední překážkou v cestě do finále na turnaji v Miami. I přestože je česká tenistka favoritka, tak si 68 % sázkařů na Tipsportu vsadilo právě na její soupeřku, jejíž kurz spadl z 2.38 na 2.06.

Tipér gedorak nicméně Kvitové hodně věří! „Ačkoliv sázky na české hráčky nemám sám rád, tady musím určitě zahrát Kvitovou, která má s takovými zápasy daleko větší zkušenosti a prokazuje se v USA ve velmi dobré formě, už teď je Kvitová na 11. místě dočasného žebříčku, v případě vítězství by se dokonce vrátila do elitní desítky, ale s výhledem, že na antuce neobhajuje žádné body,“ zakončuje svoji pečlivou analýzu, kterou si můžete přečíst zde.

Sobota 1. dubna

V sobotu se vrátí nejvyšší česká fotbalová soutěž, když do Ostravy zavítá Slovan Liberec, Mladá Boleslav přivítá Viktorii Plzeň a Slavia bude hostit Sigmu Olomouc. Večer se poté fotbaloví fanoušci mohou těšit na skvělé souboje v Bundeslize, když Schalke přivítá Leverkusen a Bayern ve šlágru kola Dortmund.

Borussia je první o jeden bod a mnichovský celek navíc čeká první zápas s novým koučem Thomasem Tuchelem. 93 % sázkařů ale věří domácímu celku, stejně jako tipér Kamikazeee6: „V sobotu půjde určitě o tutovku dne. Sice patřím k těm, co přáli titul Dortmundu, ale musím uvažovat racionálně,“ jehož analýzy můžete sledovat zde.

Již v noci z pátku na sobotu se můžete těšit na několik zajímavých duelů v NHL, pro českého fanouška ale bude jednoznačně nejzajímavější souboj Pittsburghu s Bostonem, který startuje ve 21:00. V 17:00 odstartuje finálový souboj Chance Ligy mezi Vsetínem a Zlínem.

Co se tenisu týče, pokud pak Kvitová postoupí do finále, tak její souboj s Elenou Rybakinovou můžete sledovat na Tipsport TV od 16:00.

Neděle 2. dubna

V ranních nedělních hodinách poté můžete vybírat z 11 zámořských hokejových duelů, přičemž Boston čeká ve 21:30 souboj se St. Louis Blues. Od 17:00 poté startuje první semifinálový duel Tipsport Extraligy Pardubic s Třincem.

Fotbalové fanoušky určitě naláká souboj Sparty, která přivítá Zbrojovku Brno. Přičemž mnoho sázkařů věří tomu, že budou padat branky, stejně jako tipér DynamoPardubice:

„Sparta Praha ze 7 vyhraných utkání vstřelila hned 6x více jako 3 branky. Poslední dvě vzájemná utkání skončila výhrou Sparty (6:1 a 4:0). Sparta na domácím stadiónu očekává opět velkou návštěvnost a fanoušci dovedou mužstvo k další výhře. Poprvé po delší době se na domácí stadión dostaví i ULTRAS,“ píše ve své analýze, jíž si můžete přečíst zde.

Večer se pak můžete těšit na skvělé zápasy PSG s Lyonem a Neapole s AC Milán. Své zápasy mají na programu také oba madridské celky.

Pokračovat ve čtení

Fotbal

1. česká liga top tipy: Sparta si zastřílí, Slavia bude rozhodovat až ve druhém poločase

Fortuna liga má o víkendu na programu své 25. kolo. Po reprezentační pauze se můžeme těšit například na utkání mezi Spartou a Brnem, Slavií a Sigmou nebo na záchranářský duel Jablonce s Pardubicemi.

Publikováno

dne

Fortuna liga má o víkendu na programu své 25. kolo. Po reprezentační pauze se můžeme těšit například na utkání mezi Spartou a Brnem, Slavií a Sigmou nebo na záchranářský duel Jablonce s Pardubicemi.

Sparta Praha vs. Zbrojovka Brno

Duel celku s aktuálně nejlepší formou v lize s týmem, který se momentálně trápí a nebezpečně se přibližuje sestupovému pásmu.

Sparta vyhrála posledních 7 zápasů se skóre 25:6 a vrátila se do boje o titul. Zato Zbrojovka po slibném podzimu nechytila začátek jara. Z osmi zápasů vyhrála jediný, čtyřikrát remizovala a třikrát prohrála.

Letenští si navíc proti Zbrojovce rádi zastřílejí. V posledních třech zápasech vstřelili 4, 6 a 4 góly. Dá se očekávat, že Brno bude opět lovit pár gólů ze sítě.

Tip na sázení | Vítěz zápasu Sparta a Over 2.5 u Tipsportu v kurzu 1.51

Slavia Praha vs. Sigma Olomouc

V sobotu večer přivítá Slavia v Edenu Sigmu Olomouc a rozhodně ji nečeká nic lehkého. Doma je sice stoprocentní a vyhrála všech 12 duelů, musí ale zase napravovat ztrátu s Liberce.

Sigma si potrpí na dělbu bodů, nasbírala druhý největší počet remíz v lize (9) a z jarních osmi zápasů remizovala hned šestkrát. Slavia je sice doma neporazitelná, ovšem v poslední době rozhoduje zápasy až ve druhých poločase.

V posledních čtyřech utkáních sešívaní o poločase nevedli, na jaře ani jednou. S Baníkem na podzim byla o přestávce remíza 0:0, ve třech jarních zápasech se šlo do kabin s Jabloncem za stavu 1:1, s Brnem za bezbrankové remízy a v duelu Plzní dokonce vedli hosté.

Dá se tak věřit tomu, že o poločase Sigma v Edenu prohrávat nebude. Olomouc bude totiž spoléhat na pevnou defenzivu a sešívaní budou muset znovu lámat zápas až ve druhé půli díky střídajícím hráčům.

Tip na sázení | Výsledek 1. poločasu – neprohra Sigma Olomouc u Tipsportu v kurzu 2.29

FK Jablonec vs. FK Pardubice

Na závěr si pojďme posvítit na jeden záchranářský duel. Jablonec se sice díky třem výhrám v řadě vyšvihl na deváté místo tabulky, ta je ale tak vyrovnaná, že na 13. Baník má náskok jen čtyř bodů. Bez problému se tak dá říct, že Jablonec stále hraje o záchranu.

Jednoznačně to tak je u Pardubic. Ty zaznamenaly velkou jarní vzpruhu, když po podzimu byly takřka odepisovány. Z 24 možných bodů vyválčily přesně polovinu a posunuly se z posledního místa na 14. příčku a nechaly za sebou Zlín i Teplice.

Ovšem Jablonec bude zřejmě nad jejich síly, zvlášť na domácí půdě. Zdá se, že David Horejš konečně našel recept, jak silný kádr dostat ze spodku tabulky a z posledních 5 utkání zelenobílí slavili hned čtyřikrát, nestačili pouze na Spartu. Jablonec přidá čtvrtou výhru v řadě.

Tip na sázení | Výsledek zápasu – Jablonec u Tipsportu v kurzu 1.65
Pokračovat ve čtení

Tipsport škola sázení

Oblíbené