Předkolo Ligy mistrů: Slovan Bratislava si málem zadělal na obrovské problémy a dramatický závěr ve Slovinsku
Slovenský celek Slovan Bratislava si v závěru utkání předkola Ligy mistrů zadělal na pořádné problémy. Nakonec však slaví postup do dalšího kola. Obrovské drama se odehrálo ve Slovinsku.

Slovenský celek Slovan Bratislava si v závěru utkání předkola Ligy mistrů zadělal na pořádné problémy. Nakonec však slaví postup do dalšího kola. Obrovské drama se odehrálo ve Slovinsku.
Slovan Bratislava vstoupil do dvojutkání proti Zrinjski Mostar z pozice favorita. V prvním utkání předkola Ligy mistrů, které odehrál Slovan na půdě svého soupeře, dokázali zvítězit a do domácí odvety si dovezli náskok 1:0.
Skvěle vstoupili i do druhého utkání. Už v páté minutě zužitkovali svůj tlak a dostali se do vedení. Hosté ovšem nic nezabalili a tlačili se za vyrovnáním v tu chvíli již dvou gólové ztráty.
Fotbalisté Slovanu Bratislava hráli, co potřebovali. Nikam se nehrnuli a zároveň nepouštěli soupeře k žádné vyloženější šanci. Pětadvacet minut před koncem se navíc domácím fotbalistům podařilo navýšit vedení v utkání na 2:0, když se prosadil Sharin Zuberu.
Místo poklidného dohrání přišlo drama. Hosté patnáct minut před koncem utkání snížili a v nastaveném čase dokonce vyrovnali na 2:2. V tuto chvíli scházel bosenskému týmu jediný gól k tomu, aby dostali zápas do prodloužení.
Slovenský celek si ovšem poslední minutky pohlídal a slaví postup do dalšího kola předkola Ligy mistrů.
Dramatický závěr ve Slovinsku
Velmi zajímavé utkání nabídlo i střetnutí mezi Ljubjanou a Ludogorcem. První utkání skončilo remízou 1:1. V odvetném utkání se jako první dostal do vedení bulharský Ludogorec, z něho se ovšem neradovali dlouho, neboť domácí tři minuty poté vyrovnali.
Deset minut před koncem vše zkomplikoval svým spoluhráčům fotbalista Ludogorce, Son, který dostal červenou kartu.
V nastaveném čase se domácím podařilo zvrátit utkání na svou stranu, když se prosadil Timi Elšnik. Fotbalisté bulharského klubu se i přes početní nevýhodu nevzdali a v jedenácté minutě nastavení měli možnost srovnat stav utkání a celého dvojzápasu, když jim rozhodčí přidělil výhodu pokutového kopu.
Hostující fotbalista ovšem podlehl tíze okamžiku a penaltu neproměnil. Z postupu se tedy za dramatických okolností raduje Ljubjana.
Zdroj: Livesport
-
Hokej
Česko je druhá nejlepší hokejová země na světě, zní z Kanady. Český výkon fanoušky zaskočil
-
Chance Liga
Naprostá bomba! Nedvěd má do Hradce Králové přivést bývalou hvězdu AC Milán či Juventusu
-
Chance Liga
Kam zmizel Vasil Kušej? Hvězda Slavie je v hluboké krizi
-
Chance Liga
Ať si jde! Fanoušci Slavie reagují na spekulace o zájmu Pardubic o Chorého












