Potvrzeno! Lukáš Hušek přestoupil z Leicesteru do Sparty
Už ve středu odehrál za B-tým Sparty první zápas. Lukáš Hušek nastoupil na druhý poločas v utkání zimní Tipsport ligy proti Varnsdorfu. Devatenáctiletý stoper, který přichází z Leicesteru, se stává kmenový hráčem letenského celku. Podepsal smlouvu na tři a půl roku.

Sportovní ředitel Sparty a klubová ikona Tomáš Rosický avizoval, že shání stopera, ale Hušek je spíše hráč do budoucna. Proto se také bude připravovat s B-týmem.
„Lukáš se nadále musí zlepšovat ve všech herních činnostech. Na začátku bude působit pod vedením trenéra Václava Kotala, který nadále rozvine jeho potenciál,“ řekl o Huškovi Rosický.
„Je to urostlý, fyzicky vybavený obránce s dobrou rozehrávkou oběma nohama. Svou perspektivu a talent potvrzuje v reprezentačním výběru do 20 let, kde podává dobré výkony,“ dodal Rosický.
Nevlastní bratr někdejšího sparťana Luboše Huška zamířil do Leicesteru už v patnácti letech. Po dovršení šestnáctých narozenin podepsal s předním týmem anglické ligy profesionální smlouvu. Po třech a půl letech na ostrovech se nyní vrací zpět do Česka.
-
Chance Liga
Velký návrat do české ligy! Jablonec potvrdil příchod obří posily ze zahraničí
-
Bundesliga
Češi řídí zázrak Hoffenheimu: Coufal a Hranáč bojují místo záchrany o Ligu mistrů
-
Fotbal
Real Madrid míří do pekla. Horší než ostudná prohra je vyjádření kouče Arbeloy
-
Chance Liga
Americký sen odmítl, zvolil ten sešívaný. Slavia vyhrála boj o talent za 75 milionů












