Portugalsko vs. Česko: Preview a tipy na sázení
V Lize národů si zatím česká reprezentace vede nad očekávání, po výhře se Švýcarskem přišla cenná remíza se Španělskem. Jenže teď je na řadě soupeř ze všech nejtěžší, Portugalsko s hvězdným Cristianem Ronaldem. Jak zápas dopadne?


V Lize národů si zatím česká reprezentace vede nad očekávání, po výhře se Švýcarskem přišla cenná remíza se Španělskem. Jenže teď je na řadě soupeř ze všech nejtěžší, Portugalsko s hvězdným Cristianem Ronaldem. Jak zápas dopadne?
Portugalci mají tým plný hvězd. Cristiano Ronaldo, Bruno Fernandes, João Cancelo, Bernardo Silva, Pepe, Diogo Jota. Papírově patří mezi nejlepší reprezentace světa.
Jenže na hřišti to úplně neladí, trenér Fernando Santos nedokáže vhodně poskládat sestavu a nastavit systém, díky kterému by Portugalci pravidelně poráželi těžké soupeře.
V prvním duelu Ligy národů přišla remíza se Španělskem, když se trefil nováček Horta. Ve druhém duelu mistři Evropy z roku 2016 zničili 4:0 Švýcarsko, dvakrát se prosadil Cristiano Ronaldo, další góly přidali Carvalho a Cancelo.
Češi zase vstupují do boje o první místo dost uvolněně. Klíčovou výhru se Švýcarskem mají v kapse, k tomu nečekaný bod se Španělskem.
Do duelu na stadionu Sportingu Lisabon tak trenér Jaroslav Šilhavý možná protočí sestavu, už oznámil, že do branky se místo Tomáše Vaclíka postaví Jindřich Staněk.
A co čekat od čtvrtečního zápasu? Pravděpodobně dost gólů. Ty totiž padaly ve většině dosavadních zápasech Česka a Portugalska v Lize národů. Pouze v duelu Portugalska se Španělskem jsme viděli jen 2 góly, jinak padly pokaždé alespoň tři.
Česko porazilo Švýcarsko 2:1, poté přišla čtyřgólová remíza se Španělskem (2:2). Stejný počet gólů nasázeli Portugalci Švýcarsku. Proto očekávám, že alespoň tři góly padnou ve čtvrtek večer i na Estadio José Alvalade.
-
Chance Liga
Velký návrat do české ligy! Jablonec potvrdil příchod obří posily ze zahraničí
-
Bundesliga
Češi řídí zázrak Hoffenheimu: Coufal a Hranáč bojují místo záchrany o Ligu mistrů
-
Fotbal
Real Madrid míří do pekla. Horší než ostudná prohra je vyjádření kouče Arbeloy
-
Chance Liga
Americký sen odmítl, zvolil ten sešívaný. Slavia vyhrála boj o talent za 75 milionů















