Policie navrhla obžalovat 21 lidí, mezi nimi by neměl chybět ani Berbr či velké množství rozhodčích
Kauza ovlivňování výsledků fotbalových zápasů se dala opět do pohybu. Policie České republiky navrhla obžalovat 21 fyzických a jednu právnickou osobu. Obvinění čelí i Roman Berbr, bývalý místopředseda FAČR.


Kauza ovlivňování výsledků fotbalových zápasů se dala opět do pohybu. Policie České republiky navrhla obžalovat 21 fyzických a jednu právnickou osobu. Obvinění čelí i Roman Berbr, bývalý místopředseda FAČR.
Kvůli ovlivňování výsledků ve druhé a třetí lize policie navrhla obžalovat 21 lidí a jednu právnickou osobu. Tou právnickou osobou je Slavoj Vyšehrad, jenž na jaře již nehrál své zápasy ve třetí lize.
Lidé jsou vyšetřováni na svobodě, policie je obvinila z přijímaní úplatků, podplácení a dalších trestných činů. Mezi osobami nechybí ani Roman Berbr, který je v českém fotbalovém rybníčku velmi známý.
Stejně tak Roman Rogoz, bývalý sportovní ředitel Slavoje Vyšehrad. Mezi hlavní podezřelé mají patřit 4 osoby, třem z nich hrozí odnětí svobody až na deset let, zbylému o dva roky déle.
Dalšími stíhanými mají být dle iSportu i rozhodčí Jiří Houdek, Miloš Vitner, Marek Janoch, Robert Hájek, Michal Myška, Zdeněk Koval, Jiří Kříž, Pavel Vlasjuk, Jan Cihlář, Jiří Musil, Tomáš Grimm a bývalý fotbalista Michal Káník.
Zločinecká skupina měla ovlivňovat zejména zápasy Vyšehradu v sezoně 2018/19. Tehdy sázkové kanceláře řešily podivné sázky.
Zdroj: iRozhlas, Policie ČR
-
Chance Liga
Tohle si dovolit nemůže. Grimaldo neuposlechl Priskeho a následovala hádka
-
Chance Liga
Jsi spokojenej, Jindřichu? Slavia skončila v poháru a fanoušci opět zuří
-
Hokej
Pech ostře pálí do trenéra Čiháka: Dělal z nás blbce! Musí mít kouč odehráno?
-
Chance Liga
Trpišovský chtěl do Slavie přivést držitele Zlatého míče. Myšlenka tam byla, přiznal Nedvěd












