Spojte se s námi


Fotbal

Podívejte se na šílený zápas Juventusu! Neuvěřitelná koncovka, tři červené karty, neuznaný gól a penalta

Juventus na svém hřišti přivítal Salernitanu, která jej připravila o body. Zápas byl celkově velmi zajímavý, ale po devadesáté minutě se roztrhlo naprosté šílenství. Juventus se málem radoval z výhry, místo toho však přišly červené karty.

Publikováno

dne

Juventus na svém hřišti přivítal Salernitanu, která jej připravila o body. Zápas byl celkově velmi zajímavý, ale po devadesáté minutě se roztrhlo naprosté šílenství. Juventus se málem radoval z výhry, místo toho však přišly červené karty.

Juventus nezažívá povedený start sezóny. Po šesti zápasech se nachází na osmém místě se ziskem pouhých deseti bodů. Salernitana má pouze o tři body méně, v případě výhry by měla stejně bodů jako Juventus.

Juventus hrál v první půli velmi aktivně, vytvářel si více příležitostí, ale přesto hostující tým vedl 2:0 po prvních 45 minutách. Rýsoval se tak pro něj další nepěkný výsledek. Branky vstřelil Antonio Candreva a Krzysztof Piatek z penalty.

Naději pro domácí přinesl Bremer, který na začátku druhé půle snížil hlavou. Po tomto gólu začal Juventus hrát více na centry, nakopávané míče do vápna připravovali více šancí pro domácí, ale nedařilo se je využít.

Až v nastavení se domácí dočkali. Byla nařízená penalta proti hostujícímu celku, ke které se postavil Leonardo Bonucci. Jeho střelu však brankář chytil, naneštěstí ji pouze vyrazil, a tak se Bonucci dostal k dorážce. Srovnal zápas na 2:2.

Z následující akce Juventus vyprodukoval rohový kop, kde si pro hlavičku vyskočil Arkadiusz Milik, který překonal brankáře Salernitany. Fanoušci propukli v jásot a Milik se nechal strhnout davem a při oslavě si sundal dres. Za což obdržel žlutou kartu, jednalo se však o jeho druhou, a tak musel být vyloučen.

Branku poté ještě zkoumal videorozhodčí a nakonec ji neuznal kvůli ofsajdu. Milikova radost nakonec přinesla pouze vyloučení. Branka neplatila a skóre zůstávalo nerozhodné.

Hráči toto psychicky nezvládli a vznikla roztržka, kterou rozhodčí uklidňoval kartami. Když nebudeme počítat vyloučeného Milika za sundaný dres, tak sudí rozdal ještě tři červené karty. Trenér Juventusu Allegri dostal červenou kartu a z hráčů Cuadrado a Fazio za nesportovní chování.

Juventus po tomto zápase zůstává v Serii A neporažený, ale pokud chce v letošní sezóně pomýšlet na lepší umístění tak musí zabrat. Naopak Salernitana zatím hraje velmi dobře, a tak můžeme pozorovat, zda jí forma vydrží.

Zdroj: Serie A, Youtube

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.