Podívejte se na asistenci Adama Hložka! Český útočník naservíroval Bakkerovi krásný centr a Leverkusen je blízko postupu
Bayer Leverkusen bojuje o postup do čtvrtfinále Evropské ligy, do odvetného utkání s belgickým celkem Royale Union nastoupil v základu i Adam Hložek. A právě on měl velký podíl zejména u druhého gólu.

Bayer Leverkusen bojuje o postup do čtvrtfinále Evropské ligy, do odvetného utkání s belgickým celkem Royale Union nastoupil v základu i Adam Hložek. A právě on měl velký podíl zejména u druhého gólu.
Leverkusen se do čtvrtfinále dostal díky třetí příčce v Lize mistrů a hned v úvodním kole play-off vyzval Monako, které porazil díky výhře v odvetě.
Následovaly dvě výhry s Ferencvárosem a ve čtvrtfinále čekal Hložka a spol. silný belgický tým Royale Union, který ještě nedávno hrál v nižších soutěžích.
Úvodní zápas skončil remízou 1:1, přičemž se prvně trefili hosté z Belgie a za domácí vyrovnal v 82. minutě Florian Wirtz. Pokud chtěl německý celek postoupit, musel zvítězit.
A v odvetě výborně začal. Hned ve druhé minutě se trefil Moussa Diaby, přičemž před ním se jako poslední hráč hostí dotknul právě Hložek. Asistence mu ale připsána nebude.
U druhého gólu už ale ano. Bývalý fotbalista pražské Sparty dostal od Diabyho míč do kraje, obránci se stihli vrátit, ale Hložek krásným centrem našel volného spoluhráče Mitchela Bakkera.
Nizozemský bek, který hraje poměrně vysoko, sám před brankářem nezaváhal a poslal Leverkusen do dvougólového vedení. Asistence je přiložena ve videu v příspěvku na následující stránce.
Hráči šestého týmu Bundesligy se tak výrazně přiblížili postupu a pokud se ve druhé půli nestane nic neočekávaného, stanou se semifinalisty Evropské ligy.
Zdroj: Bayer Leverkusen, Evropská liga
-
Chance Liga
Jsi spokojenej, Jindřichu? Slavia skončila v poháru a fanoušci opět zuří
-
Hokej
Pech ostře pálí do trenéra Čiháka: Dělal z nás blbce! Musí mít kouč odehráno?
-
Chance Liga
Trpišovský chtěl do Slavie přivést držitele Zlatého míče. Myšlenka tam byla, přiznal Nedvěd
-
Fotbal
Kúdela by letěl hned? Infantino po kauze Viníciuse prosazuje pravidlo, které změní fotbal












