Paska o Masopustovi: Ten zájem West Hamu je opravdu reálný
Po Tomáši Součkovi se rýsuje další přestup slávistického hráče do West Hamu. Lukáš Masopust má být jedním z přestupových cílů Kladivářů, což potvrdil i hráčův agent Pavel Paska.

Agent, který zastupoval nejlepší české fotbalisty, řekl pro Deník Sport následující: „Masopust a West Ham? Ten zájem je opravdu reálný, mezi londýnským klubem a Slavií probíhá na to téma komunikace.“
Masopusta by v případě přestupu čekal boj o místo. Na jeho postu totiž nastupuje Bowen, hráč, který patřil po obnovení sezóny k nejlepším v lize. Navíc na pravém kraji hravá i Robert Snodgrass, jehož mají fanoušci Kladivářů moc rádi.
Cena přestupu zatím není známa, dá se však očekávat, že ho Slavia za žádnou směšnou sumu nenechá odejít. Jak ve čtvrtek uvedl instagramový účet SlaviaBackstage, Slavia hodlá opět bojovat o Ligu mistrů a hráči typu Masopust se budou v nabitém programu hodit.
A co si o tom myslí fanoušci Slavie? Vzhledem k zájmu jiných celků o Olayinku a Coufala většina z nich tvrdí, že pokud jednoho z nich pustit, rozhodně Masopusta. Navíc je láká představa dvou bývalých slávistů v jednom klubu z Premier League.
Zdroj: Deník Sport
-
Chance Liga
Tohle si dovolit nemůže. Grimaldo neuposlechl Priskeho a následovala hádka
-
Chance Liga
Jsi spokojenej, Jindřichu? Slavia skončila v poháru a fanoušci opět zuří
-
Hokej
Pech ostře pálí do trenéra Čiháka: Dělal z nás blbce! Musí mít kouč odehráno?
-
Chance Liga
Trpišovský chtěl do Slavie přivést držitele Zlatého míče. Myšlenka tam byla, přiznal Nedvěd












