Otec Ryana Giggse: Stydím se za něj!

Ryan  Giggs byl jmenován novým trenérem reprezentace své země. Za normálních okolností by jeho otec byl tím nejpyšnějším člověkem na světě. U Giggsů tomu tak ovšem není.

http://gty.im/905198592

O tom, že Ryan Giggs povede reprezentaci svého rodného Walesu, jsme vás již informovali. Ačkoliv by mnoho z vás očekávalo, že se bývalá hvězda Manchesteru United bude v nejbližších dnech radovat se svou rodinou, mýlilo by se.

Danny Wilson, otec Ryana Giggse, totiž svého syna nenávidí natolik, že mu nemůže přijít na jméno. Stalo se tomu tak v roce 2011, kdy Ryan rozvrátil manželství svého mladšího bratra Rhodriho. Vyplavalo totiž na povrch, že známý fotbalista udržoval intimní vztah s manželkou svého bratra. A to déle než osm let.

Není tedy divu, že Danny Wilson se do deníku Sun vyjádřil o svém synovi velmi negativně.

„Po tom, čeho dosáhl, bych měl být nejpyšnějším otcem na světě,” je si vědom úspěchu svého syna Danny Wilson. „Já se ale za něj stydím. Stydím se natolik, že mu nemůžu přijít na jméno. Mluvím o něm pouze jako o bývalém fotbalistovi.”

Podobná zkušenost by otřásla nejednou rodinou, není tedy divu, že s Ryanem se již nikdo z rodinného kruhu nestýká. Pro bývalou, velmi oblíbenou hvězdu, tak musí mít jmenování trenérem své rodné země i trochu hořkou pachuť.

„Je to můj syn, a je mi do breku, když musím říct, že ho jeho rodina nerespektuje a nemá nejmenší chuť jej vidět,” pokračoval zhrzený otec. „Jako starší bratr se měl o svého sourozence starat, pomáhat mu. On jej naopak podrazil tím nejhorším způsobem. A k tomu všemu neměl ani tolik slušnosti, aby se mu omluvil.”

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Manchester City a Atlético Madrid opouštějí Superligu! Stejný krok chystá i Chelsea

Fotbal zažívá v posledních dnech a hodinách revoluci. Největší světové týmy, v čele s prezidentem Realu Madrid, se rozhodly vytvořit vlastní ligu za účelem finančního zisku. Po extrémně negativní reakci od světa se však začíná projekt rozpadat.

Velký problém pro Spartu! Krejčí ml. se zranil, chybět může po zbytek sezóny

Tuto zprávu nechtěl slyšet žádný fanoušek celku z Letné. Trenér Pavel Vrba se nejspíš bude muset do konce sezóny obejít bez Ladislava Krejčího ml., který je v této sezóně jedním z nejdůležitějších hráčů Sparty.

Bayern Mnichov vs. Leverkusen: Preview a tipy na sázení

Bayern Mnichov se po vypadnutí z Ligy mistrů může opět plně soustředit na obhajobu titulu. Vzhledem k tomu, že se těší z náskoku 7 bodů na druhé RB Lipsko, čeká ho zřejmě poklidný konec. To Leverkusen ještě musí svést tuhý boj o pohárové příčky.