Oktagon v zahraničí? Promotér Novotný prozradil hned několik zemí, kam by rád zamířil. Zejména jedna je však překvapující
Oktagon za sebou má druhý turnaj v Německu a po Frankfurtu oznámil další turnaj v novém městě, konkrétně v Mnichově. Není však tajemstvím, že by promotéři rádi expandovali ještě o něco dále. Hodně se mluvilo o Spojeném království, nicméně Ondřej Novotný prozradil, že to rozhodně není konečná. Naopak.


Oktagon za sebou má druhý turnaj v Německu a po Frankfurtu oznámil další turnaj v novém městě, konkrétně v Mnichově. Není však tajemstvím, že by promotéři rádi expandovali ještě o něco dále. Hodně se mluvilo o Spojeném království, nicméně Ondřej Novotný prozradil, že to rozhodně není konečná. Naopak.
Dva turnaje ve Frankfurtu, další na německé půdě bude na řadě Mnichov. „Totéž chceme udělat pro Anglii, Irsko a možná Skotsko,“ naznačil budoucí plány Oktagonu promotér a zakladatel organizace Ondřej Novotný v rozhovoru pro The Business Soire.
S expanzí na Ostrovy spolupracuje největší československá organizace s Johnem Kavanaghem, tedy manažerem a trenérem hvězdného Conora McGregora. Toho překvapilo, co viděl, když přijel se svěřenkyní Lucií Pudilovou do Ostravy. Následovalo nadšení a chuť být součástí takového projektu.
A co dál? „Do budoucna chceme určitě Španělsko, potom asi ještě Francii, Belgii, Nizozemsko a severské země. V nich je podle mě velký potenciál. Jsou tam bojovníci. Vikingové to mají v krvi,“ má jasno promotér Oktagonu.
Padlo však i jiné jméno. Katar. Novotný jej vnímá jako přirozeného partnera, který dělá na poli sportu neuvěřitelné věci. Nejen ve fotbale, když se zde už v listopadu uskuteční světový šampionát.
„Pořádají závody motorek, formulí. Postavili kvůli tomu noční vyhřívanou trať za neskutečné peníze. My pro ně můžeme být jakousi formulí 1 v MMA, kterou si tam dvakrát ročně vezmou. Užijí si ji, sjede se tam celý svět, bude to sledovat Evropa, přijede kvůli tomu spousta turistů. Přineseme nejen boj, ale i příběhy, emoce a velkou podívanou,“ nadchnul se Novotný.
Promotér Oktagonu si uvědomuje touhy Kataru prezentovat se v Evropě a přivézt z ní to nejlepší na svou půdu. A protože je podle něj Oktagon nejlepší na evropské scéně a stal se suverénně největší německou organizací, díky čemuž se automaticky dostal „na mapu všeho“.
Novotný přiznal, že se o organizaci začali zajímat lidé z showbyznysu, německý plátek Bild chce být partnerem organizace. Proto věří, že expanze do Kataru může dopadnout, a to i velmi úspěšně.
Zdroj: Oktagon MMA, The Business Soire
-
Chance Liga
Velký návrat do české ligy! Jablonec potvrdil příchod obří posily ze zahraničí
-
Bundesliga
Češi řídí zázrak Hoffenheimu: Coufal a Hranáč bojují místo záchrany o Ligu mistrů
-
Fotbal
Real Madrid míří do pekla. Horší než ostudná prohra je vyjádření kouče Arbeloy
-
Chance Liga
Americký sen odmítl, zvolil ten sešívaný. Slavia vyhrála boj o talent za 75 milionů












