Bojové sporty

Oktagon 77 vážení: Jotko výrazně převážil a má před sebou dvě náročné hodiny

OKtagon do toho v poslední době pořádně šlápl a po pouhé týdenní pauze se vrací s galavečerem OKTAGON 77. V Bratislavě se dočkáme i semifinále Tipsport Gamechangeru, ve kterém se představí třeba Dominik Humburger. Těšit se ale můžeme i na Vlasta Čepa, Ivana Buchingera a mnoho dalších. Jak dopadlo páteční vážení?

OKtagon do toho v poslední době pořádně šlápl a po pouhé týdenní pauze se vrací s galavečerem OKTAGON 77. V Bratislavě se dočkáme i semifinále Tipsport Gamechangeru, ve kterém se představí třeba Dominik Humburger. Těšit se ale můžeme i na Vlasta Čepa, Ivana Buchingera a mnoho dalších. Jak dopadlo páteční vážení?

  • Bratislava nám nabídne turnaj OKTAGON 77
  • Představí se v něm legendy jako Čepo, Buchinger či Pirát
  • Jak dopadlo páteční vážení?

Galavečer OKTAGON 77 je za dveřmi. V hlavním městě Slovenska se ukáže opravdová elita, a to 14 dní po galavečeru v německém Frankfurtu. Stejně jako vždy i tentokrát bojovníci předstoupili na páteční vážení, během kterého došlo i na poměrně velké převážení.

Oktagon 77 vážení

Dlouho se zdálo, že všichni bojovníci váhu trefí. Ostatně v poslední době Oktagon v tomto ohledu žádné problémy neměl. Avšak v Tipsport Gamechangeru jde už opravdu o hodně a není tedy překvapením, že se mnozí snaží jít až na pomyslnou hranu.

Přes tu se ovšem dostal favorit projektu Krzysztof Jotko. Ten měl splnit limit 84,4 kilogramů, avšak vysoko převážil. I když se svlékl donaha, na váze svítilo 85,9 kg. To znamená jediné, Polák má dvě hodiny na druhý pokus, což bude mít poměrně náročné.

Žádný další bojovník na váze problém neměl, a tak je v ohrožení pouze jediný zápas. Všichni ale bezpochyby udělají vše pro to, aby o něj diváci nepřišli. Není to ale poprvé, co Jotko váhový limit v Oktagonu nesplnil.

Jorick Montagnac (93,3 kg) vs Mateusz Duczmal (93,35 kg)
Monika Chochlíková (54,8 kg) vs Atenea Flores (54,9 kg)
Karol Ryšavý (66,2 kg) vs Ayton De Paepe (66 kg)
Veronika Smolková (57,1 kg) vs Ana Araujo (57 kg)
Tomáš Cigánik (71,4 kg) vs Konrad Dyrschka (71,9 kg)
Marco Novák (66,2 kg) vs Daniel Solaja (66,3 kg)
Samuel Krištofič (84 kg) vs Jaime Cordero (84,35 kg)
Ivan Buchinger (70,5 kg) vs Richie Smullen (70,3 kg)
Krzysztof Jotko (85,9 kg – má dvě hodiny na limit 84,4 kg) vs Hojat Khajevand
Vlasto Čepo (84,3 kg) vs Daniel Schwindt (84,2 kg)
Kerim Engizek (84,4 kg) vs Dominik Humburger (84,4 kg)

Nabitá karta turnaje

Zatímco německé turnaje nemusely být pro českého a slovenského diváka příliš atraktivní, v Bratislavě uvidíme opravdu známé tváře. Ostatně už na prelims jsou jména, která mnohé turnaje táhla. Jedná se třeba o Moniku Chochlíkovou, Karola Ryšavého či Veroniku Smolkovou.

Z domácích borců se pak můžeme těšit na Marca Nováka, Tomáše Cigánika, Samuela Krištofiče, Ivana Buchingera či Vlasta Čepa. Dojde i na semifinále Tipsport Gamechangeru, ve kterém uvidíme favorita Krzysztofa Jotka proti Hojatu Khajevandovi a Kerima Engizeka proti Dominiku Humburgerovi.

Zdroj: Autorský článek

Email Icon
Reklama
Oblíbené