Odchod z pražské Sparty! Mladý talent odchází z Letné do jiného týmu Fortuna ligy
Spartu Praha opouští její nadějný obránce, zahraje si v týmu jiného účastníka nejvyšší české fotbalové ligy. Jednat se má nikoliv o trvalý přestup, nýbrž pouze o hostování.

Spartu Praha opouští její nadějný obránce, zahraje si v týmu jiného účastníka nejvyšší české fotbalové ligy. Jednat se má nikoliv o trvalý přestup, nýbrž pouze o hostování.
Je rozhodnuto, Ondřej Kukučka bude hostovat v Pardubicích, jak informoval server inFotbal. Východočeši se o služby sparťanského zadáka zajímali již nějakou dobu, klub z Letné ale váhal, zda jej na hostování poslat.
Nakonec se rozhodl, že je to dobrý nápad. Jedná se o roční hostování formou tzv. dry loan, tedy bez opce na případný trvalý přestup. Sparta se svým talentem do budoucna počítá.
O Kukučkův příchod hodně stál trenér pardubického mančaftu Radoslav Kováč, někdejší obránce Sparty. Ten s ním hodlá trpělivě pracovat a dát mu šanci zahrát si ve Fortuna Lize.
Ve Spartě by se toho Kukučka momentálně asi nedočkal, konkurence v obraně je obrovská. Na pozici stopera na Letné působí Asger Sörensen, Ladislav Krejčí, Martin Vitík, Filip Panák nebo Patrik Vydra.
K rozhodnutí, že devatenáctiletý fotbalista bude přece jen hostovat v Pardubicích, došlo na úterní schůzi klubů, kde byly i dojednány všechny náležité detaily týkajících se hostování.
Kukučka ve Spartě nastupuje pouze za B-tým ve Fortuna národní lize. Do A-týmu se s ním počítá spíše až v budoucnu. Třeba v příští sezoně, pokud se dostatečně vyhraje ve městě perníku.
Stodevadesát centimetrů vysoký obránce je odchovancem Baníku Ostrava, ze kterého se vloni v létě přesunul do pražské Sparty, když se musel ovšem nejprve zotavit ze zranění.
Před Kukučkou leží velká budoucnost, bude-li se s ním dobře pracovat. A na to je pardubický kouč Kováč expert. Práce s mladými a talentovanými mu svědčí a je oboustranně přínosná.
Zdroj: inFotbal
-
Bojové sporty
Nebyl čas dýchat, Procházka budí hrůzu! Ulberg při staredownu nevydržel, fanoušci mají jasno
-
Chance Liga
Posledních osm zápasů Prekopa. Slavia nemá pro přestupový omyl v kádru místo
-
Fotbal
Lars Friis? Žádný taktický mág, mají po jeho debutu v Belgii jasno fanoušci
-
Bojové sporty
Aura! Jiří Procházka na tiskovce UFC tvrdě uzemnil těžkotonážníka, který jej provokoval












