Bojové sporty

Novotný prozradil, jak vážná zranění utrpěl Spicy Pája: Doktor se mu smál, že se neumí bránit

Pavel Tóth za sebou má pořádně náročnou cestu, která v O2 areně vyvrcholila 28. prosince zápasem s Ondřejem Raškou. Byť Spicy Pája sliboval dominanci, bitvu jednoznačně ovládl jeho soupeř. Vítěz reality show Survivor si odnesl z utkání nepříjemná zranění.

Pavel Tóth za sebou má pořádně náročnou cestu, která v O2 areně vyvrcholila 28. prosince zápasem s Ondřejem Raškou. Byť Spicy Pája sliboval dominanci, bitvu jednoznačně ovládl jeho soupeř. Vítěz reality show Survivor si odnesl z utkání nepříjemná zranění.

  • Spicy Pája má ostře sledovaný zápas v Oktagonu za sebou
  • Z duelu vyvázl s nepříjemnými zdravotními problémy
  • Ondřej Novotný prozradil, jak na tom Pavel Tóth je

Spicy Pája má nepříjemná zranění

Svůj zápas v Oktagonu odpromoval fantasticky. Duel Spicy Páji s Ondřejem Raškou patřil v pražské O2 areně 28. prosince k těm vůbec nejsledovanějším. A nebylo se čemu divit. Pavel Tóth neustále provokoval, měl sebevědomé řeči. A Raška jej za to vše ztrestal, duel ukončil v prvním kole.

Podle oficiálních statistik organizace nevyslal vítěz Survivoru ani jeden úder, nicméně v tomto případě je potřeba brát statistiky s mírnou rezervou. O pár zásahů se hvězda reality show pokusila, a třebaže do žádných problémů Rašku nedostala, minimálně si na protivníka sáhla.

Pavel Toth Ondrej Raska Oktagon

Spicy Pája si nezaslouží žádný respekt. Za ty prachy by nastoupil každý, říká Patrik Kincl

Každopádně, odvaha vlézt do klece s profesionálním bojovníkem se Tóthovi po zdravotní stránce nevyplatila. Hned v pozápasovém rozhovoru v kleci totiž hovořil o tom, že má zřejmě zlomenou čelist. O několik dní později, konkrétně v pátek, o jeho zdravotním stavu promluvil šéf Ondřej Novotný.

„Dnes jsme spolu mluvili. Spicy Pája má mnohonásobnou zlomeninu nosu, nevím, jestli pod nebo nadočnicového oblouku a čelisti. Přitom si můžeme říct, že toho v tom zápase tolik nebylo. Ale vyřádilo se to na něm. Pája pak říkal, že má asi měkké kosti a doktor se mu smál, že se neumí bránit,“ vyjádřil se Novotný ve svém podcastu MMA letem světem.

Bude Pavel Tóth ještě bojovat v Oktagonu?

Ondřej Novotný také ocenil, že Pavel Tóth ze zápasu nevycouval. Prý měl několik možností duel vzdát, ale neučinil tak. Podle jeho slov dokonce legendární Petr Kníže chtěl duel posunout, aby se Spicy Pája naučil lépe bojovat a aby měl v bitvě větší šanci na úspěch.

Nabízí se tak otázka, jestli to byl pro hvězdu reality show poslední zápas v Oktagonu. Vše ale záleží na tom, jak bude pokračovat Celebrity Series. Teoreticky by totiž mohl třeba za dva roky, nebo možná i tento rok, dostat Spicy Pája šanci proti jinému influencerovi, tedy proti sobě rovnému soupeři.

Vše se bude odvíjet také od toho, zda bude chtít Tóth u bojových sportů zůstat. Pokud ano, může sbírat zkušenosti například ve Fight Night Challenge, což by ani Oktagonu příliš vadit nemuselo. Pokud se chce ještě někdy v Oktagonu ukázat, rozhodně nesmí do Clashe.

V O2 areně se každopádně Tóth dočkal i potlesku. Některé kritiky si získal na svou stranu a proti sobě rovnému soupeři by už jej mohli ocenit o něco více.

Zdroj: autorský článek, MMA letem světem

Email Icon
Reklama
Oblíbené