Neskutečné karty Messiho a Mbappého, koho dalšího najdeme v TOTGS týmu?

Team of the Tournament – Group Stage je speciální tým, který je zaměřený na základní skupiny Ligy mistrů. Jedná se o speciální karty hráčů, jenž nejvíce zářili. V seznamu najdeme Messiho, Mbappého, ale i skvělou kartu Ramose. Pojďme si představit pětici těch nejzajímavějších.

Lionel Messi

Nejlepší kartu má pravděpodobně Lionel Messi. Je rychlý – 91, má parádní střelu i nahrávku – obojí 94, jeho největší zbraní je ale jednoznačně driblink – 98. Čtyři hvězdy na slabou nohu stačí a není se čemu divit, že stojí přes dva miliony.

Heung-Min Son

Již třetí speciální karta tohoto Korejce. Výborná střelba – 89, nahrávky – 85 i driblink – 89, navíc je i rychlý – 90. Jeho velkou zbraní je slabá noha, na které má 5 hvězd. Cena okolo milionu a půl je i přes obrovskou kvalitu této karty podle mě přemrštěná.

Kalidou Koulibaly

Senegalský stoper z Neapole má velice pěknou kartu. 73 rychlost na stopera stačí, vyniká ale samozřejmě hlavně v bránění – 90 a síle – 89. Ke všemu je vysoký a především díky síle může být ideální volbou.

Kylian Mbappé

Karta Mbappého je také z jiné galaxie. 98 rychlost je něco famózního, stejně jako driblink 92. I střelu má kvalitní – 88 a nahrávky 82 také ujdou. Čtyři hvězdy na slabou nohu i triky stačí a komu tato kartička padne, bude mít do konce FIFY vystaráno.

Kevin de Bruyne

Poslední kartu kterou musím rozebrat je ta Kevina de Bruyneho. 94 nahrávky, 90 střelba a 89 driblink, to jsou vynikající atributy na pozici ofenzivního záložníka. Rychlost 79 také ujde, stejně tak i síla 82. Velkým plusem je i pětihvězdičková slabá noha.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..