Spojte se s námi


eSport

Neskutečná karta Adamy Traorého! Co nabídne druhá halloweenská várka ve hře FIFA 20?

Publikováno

dne

Po prvním týdnu přichází další halloweenská várka, ve které se též dočkáme 11 hráčů, jenž Vám mohou padnout v balíčku. Druhá várka kartiček nabídla několik zajímavých kousků, my se na ně dnes podíváme podrobněji.

Pro spoustu lidí největší tahák Adama Traoré, především kvůli neskutečné rychlosti – 98. I driblink má na slušné úrovni – 87 a na křídlo je i neobyčejně silný – 83. Slabinou může být jen tříhvězdičková slabá noha a slabší střelba.

Zajímavá karta se zajímavým jménem, to je St. Juste. Stoper z Mohuče má na rychlosti neskutečných 84, což z něj dělá nejrychlejšího stopera mezi elitními kartami. Taktéž má parádní bránění – 83 a sílu – 85. Komu padne, ten má neskutečné štěstí.

Toni Kroos má na své kartičce pěknou rychlost – 75, slušné střely – 82 i driblink – 83. Jeho největší zbraní jsou ale nahrávky – 92. Na pozici středního záložníka má i dobré bránění – 73 a sílu – 80 a do La liga týmu je ideální variantou.

I karta Roberta Firmina si zaslouží rozbor. Všechny atributy má přes 80. Rychlost 80 sice není ideální, to však kompenzuje driblink, na kterém má 89. Střely 84 a nahrávky 82 jsou také ok, navíc má i parádní sílu – 85 a bránění.

Na závěr Lorenzo Insigne. Ten má neskutečnou rychlost – 91 a driblink – 93. Co se ofenzivních atributů týče, jeho karta nemá slabiny, na nahrávkách i střele má totiž 87. Mínusem může být i výška, síla a trojková slabá noha.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.