Nejlepší XI, která bude chybět na Mistrovství světa 2018
I nadcházející Mistrovství světa v Rusku se bude muset obejít bez několika skvělých fotbalistů.
Potom, co uvidíte nejlepší XI, která se na šampionát nepodívá, tak věřím, že mnoho z vás mi dá za pravdu, že podle jmen by tento tým byl velkým favoritem turnaje.
Zatímco gabonského útočníka Pierre-Emericka Aubameyanga by na šampionátu v Rusku čekal málokdo, tak s Alexisem Sanchezem a Arturem Vidalem se na turnaji počítalo, ovšem Chile tuto velmi vyrovnanou jihoamerickou kvalifikaci nezvládlo a na šampionátu budou maximálně mezi diváky.
Největším překvapením je však Itálie, která na Mistrovství světa nepostoupila poprvé od roku 1958. Na turnaji a už nikde na mezinárodní scéně neuvidíme brankáře Gianluigi Buffona a Giorgio Chielliniho, kteří ukončili reprezentační kariéru. Ale na šampionátu v Rusku se nepředstaví ani Leonarda Bonucciho a Marca Verrattiho.
-
Chance Liga
Velký návrat do české ligy! Jablonec potvrdil příchod obří posily ze zahraničí
-
Bundesliga
Češi řídí zázrak Hoffenheimu: Coufal a Hranáč bojují místo záchrany o Ligu mistrů
-
Fotbal
Real Madrid míří do pekla. Horší než ostudná prohra je vyjádření kouče Arbeloy
-
Hokej
Přestupové spekulace podle BKT: Stránský je už jistota, Nestrašil do Vítkovic. Chystají se i další změny












