Reklama

Naštvaný Mané si kvůli absenci v základu neplácl s Kloppem. Jak na to německý kouč reagoval?

Přestože je Sadio Mané po světě známý jakožto skromný fotbalista, po utkání s United ukázal svou stránku fotbalové hvězdičky. Kloppovi se za posazení na lavičku po zápase odvděčil frustrovaným odbytím, přestože hrála jeho náhrada Diogo Jota klíčovou roli při vítězství.

Zdroj: West Ham FC

Manchester United neobstál ve svém čtvrtém utkání během sedmi dní a poté, co B-tým podlehl Leicesteru, si nakonec ani již tradiční sestava neporadila s Liverpoolem.

Po šestigólové reklamě na fotbal totiž prohrál v poměru 2:4 a radovat se mohli liverpoolští Reds. Jeden z hráčů Liverpoolu měl však k radosti daleko.

Sebe upřednostnil před týmem Sadio Mané, který své vynechání ze základní sestavy na úkor Dioga Joty manažerovi neodpustil, přestože portugalský útočník vstřelil úvodní branku Liverpoolu.

On sám se navíc v 71. minutě na hřiště podíval. Po zápase si s ním šel Klopp, stejně jako s ostatními hráči, na hřišti podat ruku, ale dostalo se mu pouze od ignorování a frustrovaného kroucení hlavou.

Sám si tak svými činy Mané podkopává svá slova, když se před pár dny nechal slyšet, že zažívá nejhorší sezónu kariéry.

Na tuto situaci byl dotázán i kouč Liverpoolu Klopp. “Žádný problém tam není, včera jsem se na poslední chvíli rozhodl, že nastoupí Diogo. Většinou je čas to hráčům vysvětlit, jenže včera prostě nebyl. Všechno je v pohodě,” uklidňoval s úsměvem na rtech situaci německý kouč.

Použité zdroje: Sky Sports

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Eriksen bude muset po kolapsu podstoupit operaci

O bezesporu největší rozruch se zkraje šampionátu postaral kolaps Christiana Eriksena, který přežil jen díky rychlé pomoci lékařů. Nyní dánský fotbalista podstoupí operaci, na které mu bude implantován defibrilátor.

UEFA si sama podkopla nohy. Arnautoviče potrestala stopkou jen na jeden zápas, v kontextu s případem Kúdely je to k smíchu

I když mu hrozil stejný trest jako u Ondřeje Kúdely a navíc bylo zřejmé, že Arnautovič soupeře skutečně urazil, dostal stopku jen na jeden zápas. Čeští fanoušci jen kroutí hlavou, v kontextu s případem Kúdely je tento trest spíše k smíchu.

Žižkov se vrací domů! K tomu má i licenci na druhou ligu a nové majitele

S novým vedením a licencí na F:NL se Viktoria Žižkov postaví do sezony 2021/22. Martina Loudu na pozici majitele vystřídali Milan Richter s Jiřím Rývem. Vše muselo být posvěceno také MČ Praha 3.
Reklama