Spojte se s námi


Serie A

Mistr světa Barzagli po sezoně ukončí kariéru, zůstane ve fotbale?

Publikováno

dne

Italský fotbalový obránce Juventusu Turín Andrea Barzagli oznámil ve svých 38 letech, že po skončení této sezóny ukončí hráčskou kariéru. Rád by u fotbalu zůstal, další kroky ale rozhodnuté nemá.


Jako fotbalista moc na život po skončení kariéry nemyslíte. Letos mě ale i zranění v průběhu sezóny přispěly k mému rozhodnutí, že v červnu skončím,“ oznámil po sobotním ligovém utkání na hřišti SPAL Ferrar mistr světa z roku 2006. V dosavadním průběhu ročníku odehrál pouze devět soutěžních setkání.

Barzagli působí v Juventusu od roku 2011, kdy přestoupil z VfL Wolfsburg. Od příchodu do Turína v každém z ročníků se Starou dámou získal italský titul, rozloučí se nejspíše s osmi zářezy na pažbě, protože Juventus nezadržitelně k titulu s velkým náskokem míří.

Přemýšlím o co, co po kariéře budu dělat. Samozřejmě bych rád dál u fotbalu zůstal, na definitivní rozhodnutí budu mít čas. Hrát fotbal byl můj dětský sen. Musím najít něco, co mi dodá stejné nadšení, „doplnil Barzagli.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.