Spojte se s námi


eSport

Misfits údajně prodali svůj LEC slot za částku okolo 50 milionů dolarů

Každá éra jednou končí, nyní přichází konec éry Misfits Gaming. Organizace prožila šest krásných let v Evropské nejvyšší lize. Nyní je konec, MSF prodávají svůj LEC slot, o toto místo je hned několik zájemců.

Publikováno

dne

Každá éra jednou končí, nyní přichází konec éry Misfits Gaming. Organizace prožila šest krásných let v Evropské nejvyšší lize. Nyní je konec, MSF prodávají svůj LEC slot, o toto místo je hned několik zájemců. Tým, který licenci získá si musí připravit částku okolo padesáti milionů dolarů.

Šest let v LEC, neuvěřitelná BO5 série s SKT T1. Tento zápas si pamatuje každý evropský fanoušek. Diváci v týmu mohli vidět hráče jako například Hans Sama, sOAZ, Mikyx, PowerOfEvil, IgNar a nebo třeba Alphari. Nyní se blíží konec.

Redaktor Upcomeru Brieuc Seeger a bývalý Esportmaniacos redaktor Eros přišli v dnešním dni se zprávami o tom, že Misfits prodali svůj LEC slot. Podle Erosových slov je slot už prodaný a zítra se dozvíme, který tým tento slot získal. Je tu několik organizací, které o místo v LEC usilují.

Kdo je možným kupcem Misfits LEC slotu?

Karmine Corp, Trojnásobný vítěz EU Masters, tým, který dominuje všem ERLs. V posledních několika letech se spekuluje o odkoupení licence jednoho z týmů. V případě rozšiřovaní LEC jsou to právě Karmine Corp, kdo je hlavním kandidátem na získání LEC slotu. Podle Brieuca Seegera se však tento slot KC netýká.

Sám Brieuc, přezdívaný LEC Wooloo, řekl, že pokud už je opravdu licence prodaná, tak Karmine Corp tímto kupcem nejsou. Což znamená, že Karmine Corp ze seznamu zájemců padají.

Druhým adeptem je tým Gerarda Piqueho. Piqueho tým KOI nyní sice hraje španělskou ligu, ale v případě rozšiřování LEC to byli právě oni a KC, kdo by měl týmy doplnit. Znovu tuto šanci shodil ze stolu LEC Wooloo.

Třetí a nejpravděpodobnější kandidát je aktuálně Team Heretics. Heretics už mají dost zkušeností i z jiných titulů od Riot Games a zároveň i dobré vztahy. Heretics jsou aktuálně vedoucím týmem španělské LVP.

Vzhledem k tomu, že podle slov Erose už je slot prodaný, tak Heretics jsou největším kandidátem na odkoupení tohoto slotu. S nejvyšší pravděpodobností tedy Mistfits prodali svůj slot týmu Heretics za částku přesahující 45 milionů dolarů. Kupcem může být i někdo o kom se nespekuluje, ale tato možnost je nejpravděpobnější.

Zdroj: Eros, Brieuc Seeger

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.