Spojte se s námi


eSport

Mbappé v sedmém týmu týdne, v němž ale chybí Messi, který vstřelil dva góly a k nim přidal dvě asistence

Publikováno

dne

Včera vyšel nový Tým týdne, ve kterém najdeme dvě velmi dobré karty, Mbappého a Fabinha. Naopak v týmu chybí Lionel Messi, kterému bilance 2+2 proti Valladolidu nestačila.

Brankáři

Tento týden nenabízí žádného zajímavého brankáře. Belgičan Sels má hodnocení 82 a jeho největší zbraní jsou reflexy – 85 a skákání – 84 a jedině tak do starter týmu z Ligue 1 může být ok. Druhým gólmanem tohoto týmu týdne je Brazilec Gabriel.

Obránci

Mezi obránci má nejhratelnější kartu levý bek z Leicesteru, Ben Chilwell. 81 na rychlosti není moc, pomocí ideálního chemistry stylu to ale může stačit. Na krajního beka má výborný driblink – 80, ale i slušné bránění – 79 a sílu – 78.

I Kamerunec Nkoulou má sympatickou kartičku. 73 na rychlosti na pozici stopera není vůbec zlé, stejně jako driblink – 74. Bránění 85 je naprosto parádní a i síla 77 je dobrá. Pokud hledáte hodně muziky za málo peněz, kupte právě jeho.

I karta Domagoje Vidy je hratelná, bohužel ale hraje v turecké lize, jinak by byl k vidění v hodně týmech. Má totiž rychlost 78, bránění 85 a síla 82, to jsou minimálně do TOTY krásné atributy. Na lavičce ještě najdeme Kolumbijce Espinosu.

Záložníci

V záloze najdeme druhého nejdražšího hráče tohoto týmu, Fabinha. Rychlost 69 není dobrá, ale když mu dáte ideální chemistry style, bude ok. Jeho největší zbraní je bránění, na kterém má 87.

Je i obrovsky silný – 85 a vysoký, což se na jeho pozici vždy hodí. Má i slušné nahrávky a driblink – obojí 79 a v Premier League jen těžko najdete lepší defenzivní záložníky.

Karim Bellarabi je již několikátým rokem ideálním hráčem z lavičky, je totiž dost rychlý. Na své TOTW kartě má rychlost 93, k tomu vynikající driblink – 86, ale i poměrně slušnou střela – 78. Do starter týmu z Bundesligy může být ideální volbou.

Španěl Saúl Niguez také nemá nejhorší kartu, minimálně do SBC je skvělý. 71 rychlost na středu zálohy určitě stačí, jeho největší zbraní jsou však nahrávky – 81 a driblink – 82. I střelu má dobrou – 80.

Turek z Lille, Yazici, má též pěknou kartu. Jeho nejlepším atributem je driblink – 85, ale i nahrávky má výborné – 83. 79 na střele a rychlosti taktéž ujde. Na lavičce najdeme ještě Rusa Bakaeva, jenž má také poměrně použitelnou kartu.

Američan Christian Pulišič vstřelil proti Burnley hattrick, vysloužil si tak speciální kartu s hodnocením 82. Má výbornou rychlost – 91, ale i driblink – 85. Střela 74 sice není ideální, do levnějšího týmu ale stačí.

Útočníci

V útoku najdeme Kyliana Mbappého, jehož hodnota se pohybuje přes milion. Na rychlosti má 97, je tedy druhým nejrychlejším hráčem celé hry. I střela 86 je ale famózní, stejně jako nahrávky 80. Je též vynikajícím driblérem a kdo ho dostane v picku, má obrovské štěstí.

Carlos Vela zažil povedený rok v Americe, jeho karta sice vypadá dobře, kazí to však dvě hvězdy na slabou nohu. Na střele a driblinku má 85, na rychlosti 82, ale díky špatné pravačce není tolik využitelný.

Iličič je typická SBC karta. Vyniká ve střelách – 87, nahrávkách a driblinku – 86, je ale pomalý, což z něj dělá málo využitelnou kartu. Dále v týmu najdeme útočníka Villarrealu Toka-Ekambiho.

Na lavičce najdeme Peréze z Leicesteru, jenž se o víkendu blýskl hattrickem. Jeho karta vyniká driblinkem – 84 a střelou – 80, hratelná ale příliš není. Na závěr Srb Mitrovič z Fulhamu.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.