Mauricio Pochettino si není jistý Eriksenovou budoucností
Tréner Tottenhamu Mauricio Pochettino po nedělní porážce s Newcastlem 0:1 připustil, že klíčový špílmachr Christian Eriksen možná odehrál svůj poslední zápas na severu Londýna.
Po velkém zklamání v druhém domácím zápase letošní sezóny obdržel argentinský stratég od reportérů BBC několik otázek ohledně jedné ze zásadních postav svého kádru. Samotnému se mu však na dotazy ohledně fotbalisty, který byl v posledních týdnech spojován s odchodem, stěží odpovídalo.
„Čekáme, jak se to vše vyvrbí,“ začal Pochettino. „Není to snadná situace. Víme, že to může trochu rozhodit kabinu, ale naštěstí už se nejpozději za deset dní vše vyjasní,“ vyjádřil své pocity vzhledem ke konci přestupového období dne 2. září.
„Když prohrajete, nejlepší hráči jsou ti, kteří nenastoupili,“ prohlásil bývalý kouč Espanyolu a Southamptonu. „S Christianem vyhráváme, nebo prohráváme velké množství zápasů. Kdybychom dnes vyhráli 3:0, nikdo by nemluvil o jiných jménech.„
Kolem dánského technika se přitom v létě točilo velké množství přestupových spekulací zejména ve spojitosti se španělským Realem Madrid. Někdejší záložník Ajaxu Amsterdam navíc na White Hart Lane stále čeká s prodloužením stávajícího kontraktu, který mu vyprší již na konci této sezóny.
-
Chance Liga
Tohle si dovolit nemůže. Grimaldo neuposlechl Priskeho a následovala hádka
-
Chance Liga
Jsi spokojenej, Jindřichu? Slavia skončila v poháru a fanoušci opět zuří
-
Hokej
Pech ostře pálí do trenéra Čiháka: Dělal z nás blbce! Musí mít kouč odehráno?
-
Chance Liga
Trpišovský chtěl do Slavie přivést držitele Zlatého míče. Myšlenka tam byla, přiznal Nedvěd












