Ligu mistrů od příští sezóny uvidíte jen na O2 TV

Od příští sezóny přestane Česká televize vysílat přímé přenosy z Ligy mistrů. Tuto nejprestižnější klubovou soutěž budete další tři roky moci vidět pouze na placené stanici O2 TV, která si zakoupila kompletní práva.

http://gty.im/840552038

Na jaře ještě bude platit stávající model, kdy si zápasy dělí O2 TV s Českou televizí. Od příští sezóny tomu tak ovšem nebude.

“UEFA Champions League nabízí nepochybně ten nejlepší a nejžádanější obsah, který lze na trhu získat. Jsme pyšní na to, že právě tuto cennou a významnou soutěž můžeme předplatitelům O2 TV poskytnout. Za velké vítězství považujeme, že se vůbec poprvé podařilo zajistit unikátní dohodu o exkluzivitě na všechny hrací dny,” uvedla v tiskové zprávě šéfka obsahu O2 TV Anna Lenerová.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Koreis, Vojtek nebo Homolka: televizní reportéři a bývalé opory Ocelářů tipují výsledek finále Extraligy

Do zahájení prvního finálového utkání v rámci Generali česká Play-off Tipsport Extraligy zbývá jen pár hodin. Zeptali jsme se známých osobností z hokejového prostředí, jak vidí finálovou sérii.

Slavia po sezoně 2018/19 vyprodala svůj tým, přesto slavila titul. Čeká ji nyní podobný příběh?

Pražská Slavia zažila v ročníku 2018/19 snovou sezónu. Obhájila titul a v Evropské lize se dostala až do čtvrtfinále, kde vypadla s londýnskou Chelsea. To v létě zapříčinilo odchod několika opor.

Blog: Velikost trenérů tvoří šampiony. Největší rozdíl v bitvě Ocelářů s Boleslaví stál na střídačkách

Vyvrcholení semifinálového dramatu mezi Oceláři z Třince a Bruslaři z Mladé Boleslavi bylo plné emocí. Logicky. V rozhodujícím sedmém zápase už jde úplně o všechno. Nejen o postup, ale taky o celkový výsledek celé sezóny.