Liga mistrů je zpět! Již za týden nás čekají čtyři skvělá utkání. Liverpool se utká s Atlétikem, Dortmund prověří PSG
Dlouhé čekání je u konce, už za týden nás čeká první čtveřice osmifinálových zápasů. Jedním z nich bude šlágr mezi anglickým Liverpoolem a Atleticem Madrid, ale i duel mezi Valencií a Atalantou může být zajímavý.

Jak již bylo zmíněno, v úterý si na půdě Atlétika zahraje Liverpool. Byť madridští nejsou ve formě, všichni ví, že když jim funguje obrana, dokáží vyřadit každého. Proti nim ale nastoupí rozjetá mašina v čele s útočnou trojicí Mané – Salah – Firmino.
Ten samý den nás čeká ještě jeden šlágr a to mezi Dortmundem a PSG. Černožlutí se sice po příchodu Haalanda herně i výsledkově zvedli, zranil se jim ale Marco Reus. Proti nim bude stát obrovská útočná síla, Mbappé, Icardi i Neymar mají výbornou formu, čeká nás tedy parádní bitva.
Středa nabídne zápasy papírově slabších týmů. Duel mezi Tottenhamem a Lipskem však stojí za pozornost. Lipsko se v této sezóně výrazně zvedlo, Spurs se spíše hledají. Dá se tedy říct, že zápas nemá favorita.
Posledním zápasem následujícího týdne je ten mezi Atalantou a Valencií. Byť se to může zdát jako slabý zápas, sledovat utkání Atalanty se vyplatí. Dává nejvíce gólů z celé Serie A a hraje pohledný fotbal.
Když si to tedy shrneme, všechny čtyři zápasy by měly být vyrovnané. Nejnapínavější bude s velkou pravděpodobností duel mezi Dortmundem a PSG, oba dva celky mají nabité útoky, máme se na co těšit!
-
Chance Liga
Velký návrat do české ligy! Jablonec potvrdil příchod obří posily ze zahraničí
-
Bundesliga
Češi řídí zázrak Hoffenheimu: Coufal a Hranáč bojují místo záchrany o Ligu mistrů
-
Fotbal
Real Madrid míří do pekla. Horší než ostudná prohra je vyjádření kouče Arbeloy
-
Hokej
Přestupové spekulace podle BKT: Stránský je už jistota, Nestrašil do Vítkovic. Chystají se i další změny












