Kvalifikace na EURO dívek do 19 let v České republice. Známe pořadatelská města

Reprezentantky České republiky do 19 let budou letos na jaře bojovat o účast na mistrovství Evropy. Elitní fáze kvalifikace proběhne v našich končinách. Hrát se bude v Příbrami, Domažlicích a Přešticích.

Embed from Getty Images

Naše mládežnické reprezentantky jsou ve skupině s Anglií, Norskem a Irskem. Na EURO postupuje pouze vítěz skupiny, každý zápas tak bude nesmírně důležitý. Hraje se samozřejmě také o národní koeficient.

Elitní fáze kvalifikace ME WU19 2020
8. 4. 2020 18:00 ČR – Anglie (Příbram)
11. 4. 2020 15:00 Norsko – ČR (Domažlice)
14. 4. 15:00  Irsko – ČR (Přeštice)

Češky v kategorii do 19 let ještě na mistrovství Evropy nikdy nepostoupily. Stejně jsou na tom i ženy. Naopak nejmladší kategorie dívek do 17 let si EURO zahrála dvakrát – jednou si postup vybojovala na hřišti, podruhé byl turnaj pořádán na naší půdě a účast jsme tedy měli jistou. V mládežnických kategoriích se EURO koná každý rok, letošní finálový turnaj WU19 hostí Gruzie.

V únoru čeká reprezentantky do 19 let soustředění v Benešově. Na soustředění už je známa nominace, její jádro tvoří hráčky Sparty (6) a Pardubic (5). V březnu následuje ještě jedno soustředění v Portugalsku. V reprezentačním týmu WU19 jsou dívky narozené v roce 2001 a mladší.

2 KOMENTÁŘE

  1. V Příbrami tam bude ,jako vždy vyprodáno.Kdyby to dali do nějaký větší vesnice,tak tam bude určitě víc fanoušků než na stadionu u Litavky.Domažlice Přeštice k tomu proč mě hned napadne,že je to těžká Berbrovina.Fakt je ,ale ten být u toho Velký čáp ,tak se hrálo v Jablonci.

  2. Tak Příbram 🤣🤣 12 diváků a to ještě rodinných příslušníků zaměstnanců stadionu. Za to dávám 👍

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..