Krejčí o Euru: Byla by to čest! Budu rád, když se dostanu do úvah trenéra
Ladislav Krejčí mladší má z týmu Sparty snad nejlepší formu. Kvalitní výkony v ligovém utkání s Teplicemi a pohárovým kláním s Jabloncem podpořil pěti vstřelenými brankami.

Ladislav Krejčí mladší má z týmu Sparty snad nejlepší formu. Kvalitní výkony v ligovém utkání s Teplicemi a pohárovým kláním s Jabloncem podpořil pěti vstřelenými brankami. Má však takovou formu, aby mohl zasáhnout do nominace na Euro?

Ladislav Krejčí mladší zakončuje svou druhou sezónu na Letné. A že to byly povedené dva roky. Během nich se totiž stal jedním z nejlepších a nejoblíbenějších hráčů klubu.
V základní sestavě svého týmu byl v této sezoně takřka vždy, když byl zdravý či neměl karetní postih. A to se projevilo i na jeho statistikách.
Zatímco v minulé sezóně nedokázal dostat míč do sítě, nyní střílí gól za gólem. V lize vstřelil již osm branek a je desátým nejlepším střelcem celé soutěže.
Nejen proto se nahlas uvažuje, zda nemá šanci na nominaci na mistrovství Evropy, které se hraje na přelomu června a července.
„Na Euro teď vůbec nemyslím. Samozřejmě budu rád, když se dostanu do úvah trenéra, byla by to čest. Ale teď před sebou máme ještě hodně těžkých zápasů v klubu a ty jsou pro mě absolutní priorita,“ řekl Krejčí v rozhovoru pro klubový web.
Jeho nominace nicméně není příliš reálná. Ačkoliv kdyby dostal šanci v přípravě, mohl by trenéru Jaroslavu Šilhavému ukázat, že si příležitost zaslouží.
Na postu střední či defenzivní zálohy je plno, tam je bez šance. Vzhledem k tomu, že se turnaje nezúčastní Ondřej Kúdela, by ale mohl mít šanci na stoperu.
Právě tam patřil mezi nejlepší hráče svého týmu na ME U21. Na stoperu má nyní reprezentační kouč velké problémy, a tak by nad ním mohl zauvažovat.
Zdroj: AC Sparta Praha
-
Hokej
Pech ostře pálí do trenéra Čiháka: Dělal z nás blbce! Musí mít kouč odehráno?
-
Chance Liga
Zahodili jsme celou sezonu! Fanoušci Viktorie kritizují vypadnutí i trenéra Hyského
-
Chance Liga
Sundejte dresy! Fanoušci Sparty kritizují výkon v derby i trenéra Priskeho
-
Fotbal
Čvančara v derby s Rangers rozpoutal peklo! Vítězná penalta, provokace a fanoušci na trávníku












