Krása. Oktagon získal novou hvězdu, upsala se mu velmi pohledná mistryně světa. Už známe datum její premiéry
Oktagon se snaží stále získávat nové a nové prospekty. Na posledním galavečeru se proti Janu Stanovskému blýskl teprve 20letý Fedor Duric, v příštím roce se však nové posily dočká také ženská scéna. Organizaci se upsala velmi pohledná mistryně světa Alina Dalaslan.

Oktagon se snaží stále získávat nové a nové prospekty. Na posledním galavečeru se proti Janu Stanovskému blýskl teprve 20letý Fedor Duric, v příštím roce se však nové posily dočká také ženská scéna. Organizaci se upsala velmi pohledná mistryně světa Alina Dalaslan.
- Česko-slovenská MMA organizace do svých řad zlákala mistryni světa
- Využívá tak výsostního postavení na německém i evropském trhu
- Alina Dalaslan okouzlí fanoušky nejen svými bojovými dovednostmi
Oktagon za sebou má letošní poslední turnaj na německé půdě. S galavečerem s číslem 64 se představil 7. prosince v Mnichově, novým šampionem welterové váhy se zde stal Ion Surdu, který ukončil Kaika Brita v prvním kole.
Jednou z hlavních postav se pak stal i přes svou absenci Hatef Moeil, kterého možná čeká velmi přísný trest za to, že se vesměs v čase startu celého eventu rozhodl opustit město a zápasu s Lazarem Todevem se nezúčastnit.
Znovu jsme ale viděli také velké talenty, například již známého Maxe Holzera. Naprostým nováčkem však byl teprve 20letý Fedor Duric, který si poradil bez větších potíží s o 5 let starším Janem Stanovským.
Duricem ovšem nával nových vycházejících hvězd nekončí. Naopak. Jakmile Oktagon zamíří v roce 2025 do německého Stuttgartu, měli bychom se dočkat hned trojice debutantů. Nejzajímavějším jménem bude rozhodně 24letá Alina Dalaslan.
Oktagon posílí atraktivní mistryně světa
Alina Dalaslan má 24 let a teprve nedávno se stala mistryní světa, když ovládla mistrovství světa pod hlavičkou IMMAF. Během třech dní porazila tři soupeřky, přičemž ve finále smetla Demi-Shaye Thomas knokautem ve třetím kole, předešlé dva duely ovládla na body.
Celkově to má v amatérech 5-0 a teď už se těší na přechod mezi profíky. Ten však nebývá vždy jednoduchý, hodně bojovníků či bojovnic to nezvládne. Talentovaná Němka má ale perfektní předpoklady a dá se očekávat, že ji bude Oktagon postupně budovat.
Do akce půjde už 8. března na turnaji OKTAGON 68 ve Stuttgartu. Soupeřku zatím oznámenou nemá, nicméně její debut je ze strany organizace potvrzen. Těšit se můžeme nejen na to, že předvádí atraktivní výkony, ale i na to, že je sama o sobě velmi atraktivní a sympatická.
Na galavečer ve Stuttgartu mimochodem jsou oznámeny jména jako Arijan Topallaj či Niklas Stolze, veterán UFC. Kromě Dalaslin si premiérový start v organizaci připíší Alan Omer a Robin Frank.
Bude se mimochodem jednat o třetí event v rámci roku 2025. Ještě předtím se na začátku února Oktagon objeví v Düsseldorfu, následně v rámci téhož měsíce dorazí poprvé do Třince.
Zdroj: Oktagon MMA, Instagram, Tapology
-
Chance Liga
Velký návrat do české ligy! Jablonec potvrdil příchod obří posily ze zahraničí
-
Bundesliga
Češi řídí zázrak Hoffenheimu: Coufal a Hranáč bojují místo záchrany o Ligu mistrů
-
Fotbal
Real Madrid míří do pekla. Horší než ostudná prohra je vyjádření kouče Arbeloy
-
Hokej
Přestupové spekulace podle BKT: Stránský je už jistota, Nestrašil do Vítkovic. Chystají se i další změny












