Král prodloužení! Nečas znovu rozhodl a vstřelil už devátý vítězný gól v prodloužení
OT King neboli král prodloužení. Takovou přezdívku si vysloužil Martin Nečas v Carolině. V noci opět rozhodl zápas až v prodloužení, tentokrát proti Buffalu Sabres.

OT King neboli král prodloužení. Takovou přezdívku si vysloužil Martin Nečas v Carolině. V noci opět rozhodl zápas až v prodloužení, tentokrát proti Buffalu Sabres.
Carolina šla v první třetině do vedení díky trefě DeAngela v přesilovce. Za Sabres ale vyrovnal ve druhé třetině Tuch.
Třetí třetina přinesla góly na obou stranách. Nejprve se za Hurricanes trefil Skjei, o chvíli později ale znovu srovnal stav Dahlin.
Zápas tak šel do prodloužení a to byla příležitost pro Martina Nečase, který jej miluje. V útočné třetině si vyměnil puk se Skjeiem a Ahem, najel si před branku, kam mu finský útočník naservíroval puk a Nečas rozhodl utkání.
Byl to už jeho devátý gól v prodloužení. V organizaci Hurricanes jich má na kontě více jen Sebastian Aho (10). Mezi českými hráči se Nečas dotáhl na Davida Pastrňáka a Milana Hejduka.
V této sezóně nasbíral rodák z Nového Města na Moravě ve 13 zápasech 5 gólů a 6 asistencí. S českých hráčů mají na kontě víc bodů jen Pastrňák (17) a Hronek (13).
V rámci Hurricanes je na tom lépe jen Jesperi Kotkaniemi, který má o bod víc. Až za Nečasem jsou s 10 body Jarvis, Aho a Skjei.
V dobré formě hraje také Radim Zohorna. Ten vstřelil vítězný gól v zápase s Anaheimem a se třemi góly je trochu nečekaně čtvrtým nejlepším českým střelcem této sezóny NHL.
Zdroj: NHL, X
-
Chance Liga
Trenér Bodö/Glimt místo Priskeho do Sparty? Prý ne, Rosický má možná v rukávu jiné eso
-
Fotbal
Osudová šance pro Kinského! Chytat bude v nejdůležitějším zápase sezóny
-
Chance Liga
Kabina v plamenech? Zelený pálí do náhradníků, sám nestíhal
-
Fotbal
„Celá republika se nám směje,“ zuří fanoušci Sparty po debalku s Alkmaarem











