Konec karantény! Slavia Praha je zpět

Hlavní hygienická stanice hlavního města Praha ruší karanténní opatření týkající se A-týmu pražské Slavie. Ta tak bude moci v neděli pokračovat ve své jízdě Fortuna ligou.

Zdroj: slavia.cz

Celou situaci okomentoval na Twitteru předseda představenstva sešívaných Jaroslav Tvrdík.

Slavia díky tomuto zvratu bude moci nastoupit k nedělnímu vršovickému derby s Bohemians. Podepíše se na týmu další mimofotbalová záležitost, která zabránila sešívaným na pár dní trénovat?

Zkušený tým, který si na současnou dobu již zvykl, bude ovlivněn tréninkovým výpadkem minimálně. Pro Slavii je větším problémem velký počet zraněných hráčů.

Klokanům se v současné sezóně zatím příliš nedaří mají na svém kontě 14 bodů a jsou až na 13. místě.

Slavia však do zápasu půjde naplno, bude chtít zvýšit svůj bodový náskok před druhou Spartou.

Zdroj: Twitter – Jaroslav Tvrdík

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Pochybuje ještě někdo o tom, že si tak Slavia koupila “volno”, aby nemusela v našlapaným čase jezdit do Zlína? Být Opavákem, tak teď jsem dvojnásob, ne desetinásobně nasr.aný na ty slátaný zbabělce. Od nynějška pouze a jen spojení – ZBABĚLÁ SLAVIA !!!

 2. Pro Pepeho , snad to pochopí , když ne ostatní určitě. Slávie si nechala dělat testy u soukromé společnosti. Hygienická stanice v Praze přišla na to že výsledky oné společnosti jsou “zvláštní ” . Rychle jste pochytili manýry svého rudého majitele. Lži , polopravdy a hlupáci kteří se jich zastávají , to je současná Slávie. Pepe je rudý komunistický pako.

  • Tak co chtít od týmu sestaveného na byznys? Čínské prachy, Tvrdíkovy kontakty na socanskou mafii, Nezmara na černou práci v zákulisí, kafíčka a losovačky… Tady není prostor pro sympatie, prostě vylepšené Šádkovo podnikání. 🤢

  • Pro rudé hlavy 🙂
   Z mého pohledu jsou všechny různé teorie o spiknutí, pořešeni a nevím o čem ještě v 99,9 % jen výplod fantasmagorů. Protože v těchto věcech by muselo jet tolik lidí, že to vždycky někdo práskne. Ať už za prachy bulváru, nebo proto, že s tím nesouhlasí. Navíc, proč by někdo dělal toto při vědomí, že se toho na 100 % chytnou média, když měl trenér prohlášení o únavě apod. Kromě toho nám to tu situaci komplikuje ještě víc. Buď šlo o kontaminaci prvního vzorku, nebo vadné testy a u druhého mohla dostat ta laborka/pracovník strach, tak z toho ve stresu a zkratu udělal znovu pozitivní vzorky. To je z mého pohledu mnohem pravděpodobnější zdůvodnění, než když Tvrdík melduje do laborky, aby mu udělala tohle, nikomu z dotčených to neřekne a oni se pak otestují a celé to praskne? Podle mě je tahle teorie dost přitažená za vlasy. 🙂 🙂

 3. poprosil bych kolegy o trochu soudnosti, podle některých vyjádření by to mohlo vypadat,
  že hygienické stanice vlastní “číňani” a jejich vyjádření parafuje TVRDÍK????
  dovedu si přestavit frustraci a beznaděj fanoušků z vystoupení sparty, práce klubu a realizačního teamu. místo aby si na svoji chorobu vzali nějaký prášek, vymýšlí konspirační teorie a kydají
  špínu na slavii… nepřál bych si aby se tady kultivovaná diskuse sesunula na úroveň efotbal
  a buznaforever ???!

  • To není odpověď na téma , testy Slávie. Zatím na nesoudého vypadáš ty. I některým Slávistům je z toho špatně . Vezmi si ten prášek ty , hloupý člověče.

  • Ještě dodatek , hlupáku. Když zde přispíváš , tak bys mohl číst , jak jsem chválil hru Slávie atd. Ty budeš také pěkně duševní mrzáček , co druhý nasazuje , “psí hlavu ” . Takže tvá teorie o frustraci , je jen zbožné přání , tvého chorého myšlení.

  • Proč by je hned měli vlastnit? Když si jdeš pro rohlíky, taky si nejdřív koupíš celou sámošku? Mysli, pokud máš čím. Jednalo se o !soukromou! laboratoř, ne státní – takže stačilo snad poslat na účet “všimné” a bylo vymalováno.

 4. Ještě mě napadá, že Tvrdík narychlo přiznal zfixlované testy, když si spočítal, že by tyto “ulité” zápasy nebylo kdy dohrát. No jo, Nezmar jim prostě chybí, to byl jiný formát, ten v tom uměl chodit na “oranžovou” daleko lehčeji :-)))

 5. Nejsem slávista ale chlapci co vy tady píšete za názory to je opravdu k zamyšlení.Nikdo nevíte jak to doopravdy je, ale píšete o tom jak by jste u toho přímo byli. A nebo jste sparťani to je asi ta větší pravděpodobnost.

  • Začalo to u reprezentace , kdy Tvrdík stáhl hráče Slávie. Teď testy u soukromé laboratoře , na rozdíl od ostatních, Slávie ani neuvedla jména “nakažených ” . Tolik chybných testů není náhoda. Vaší nestrannosti také nevěřím.

 6. Malé postřehy pro rudé hlavy 🙂
  1. Ptal jsem se spolužačky z gymplu, která pracuje v laboratoři a ta mi vysvětlila, že když se to stalo u 9 lidí, tak to ještě neznamená, že se ta chyba stala 9x, ale velmi pravděpodobně se to stalo jen jednou, např. chybně zvoleným postupem a pak to ovlivnilo všech 9 výsledků a pokud druhý den dělala testy stejná laboratoř a stejný člověk, tak samozřejmě nevěděl, že testy z předchozího dne byly falešně pozitivní a také druhý den udělal všechno stejným způsobem a tak mu vyšly i stejné výsledky. Její závěr: klidně to tak mohlo být, maléry v laborce se stávají.
  2. Když si čistě teoreticky představím, že bych si nějak dohodl fiktivní pozitivní testy, tak bych určitě nepožadoval nové kontrolní testy druhý den, to je moc riskantní a druhá věc, určitě bych počkal na kontrolní testy v sobotu, aby se to v klidu uzavřelo a nešťoural bych do toho dříve, to by udělal jen diletant. Takže to zase vypadá na tu laboratoř.
  Co vy na to rudý bratři 🙂

   • V roce 1906 byl představitel klubu JUDr. Petřík v Anglii, kde viděl hru Arsenalu, který měl rudé dresy. Petřík se rozhodl vzít jednu sadu dresů s sebou do Prahy. Od té doby patří rudá barva na dres Sparty, i přesto, že červená je symbolem klubu. Kombinaci dotváří bílé trenýrky a černé štulpny. Dnes Sparta používá kombinaci barev rudé jako domácí a žluté pro hostující dres. 🙂 🙂 Rudá Sparta 🙂 🙂

  • Lepší rudý než čínský rudý. Jinak barvy Sparty (vlajka)odkazují na to, že jsou z Prahy a modrá, to je myslím barva Evropy. Dresy z Anglie, bez čínských komunistických nápisů.

  • Hele PEPE,
   1) to že Tvoje spolužačka z gymplu uklízí v laboratoři, ještě neznamená, že tomu rozumí;
   2) koupili si dvoje testy, to je snad jasný, ne? Tak blbej přece není ani Tvrdík aby nevěděl, že se dělají.

   • Slavie není laboratoř ani hygiena. Nedovedu si představit jak si snad zařizuje pozitivní výsledek testů. To by museli být všichni zúčastnění totální kreténi. A úvahy o odpočinku? Poslat tam béčko by bylo pořád lepší řešení. To, že to vytahují na druhém břehu mě nepřekvapuje 🙂 🙂

   • Jako po pravdě stát se to estébákům nebo bídám tak se budu chovat jako oni a budu mít jasno že je to levá. Na druhou stranu si v dnešní době nedovedu představit že by do toho nějaká ta stanice šla s tím že to za nějaký bakšiš úmyslně zfalšuje a to jsem velký přítel konspiračních teorii zvláště v našem fotbale. Budu fakt rád jestli se to uspokojivě vysvětlí. I když mě to nedá a podotknu že čínská rozvědka má zajisté netušené možnosti přesahující rámec naší ligy a spolu s Tvrdíkem určitě ovlivnily volby prezidenta v USA 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

 7. učinil jsem pokus navodit objektivní konstruktivní diskusi, neuspěl jsem. tak ještě jednou ,ale vážně naposled!!! řada diskutérů tady sdílí názor, že všechny tragedie všehomíra ” vyhynutí dinosaurů”
  “výstřel z aurory” a v současnosti ” manipulace hygienické stanice” způsobili číňané/slavie/tvrdík.
  takto obsesivní bezdůkazové obviňování je závažná mentální porucha a současná lékařská věda
  hledá název pro diagnozu, pracovní verze je” buzna skalní”. psychoterapie v současnosti postupuje
  mílovými kroky, mám dobrou zprávu pro postižené, brzy něco na vaši chorobu vynaleznou…

  • Máš tam jednu chybu .I mnoho skalních fanoušků Slávie toto odsodilo. Takže až za tebou do pokoje , kde ležíš , přijde tvůj ošetřující lékař na vizitu , popros o zvýšení dávek léků na ty nesmysly co se ti líhnou v tvé prázdné hlavě. Snad už na něco přišli.

   • Opravdový skalní fanoušek počká až se opravdu potvrdí jak to bylo a nedělá předčasné závěry v duchu hesla “Vždycky jsme s Vámi ” víš ty rudá hlavo 🙂 🙂

    • Rudé máme dresy , hlavy , prdele a zbytek máte rudé vy . Jaké to je , poklonkovat komunistům ? Musíte platit členské známky , do rudých knížek ? Máte povinnost žrát rýži 7 krát za týden. Musíte povinně k hrobu velkého Maa ? Tvrdík je správný vůdce , ona ta komunistická propaganda a polopravdy , je to pravé v čem Tvrdík vynikal už dříve. Je to důvěryhodný šéf. Brrrrrr. ))

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Vážné obvinění v UFC! Dana White spí se svými zápasnicemi, říká veterán organizace

Veterán UFC Diego Sanchez pořádně rozvířil vody organizace UFC. Dle něj má šéf Dana White či víceprezident Shean Shelby spát se svými zápasnicemi. Jeho trenér následně dodal, že se v UFC dějí věci, které nemůže zveřejnit.

Komu musí fandit Slavia, aby měla volnější cestu do Ligy mistrů?

Slavia byla loni kousek od postupu do Ligy mistrů. Po opakované penaltě v Midtjyllandu se ale sesypala a musela vzít zavděk Evropskou ligu.

Schick měl volat Spartě, ať Plavšičovi nevěří. Jak celá tato šaráda skončí?

Na startu tohoto týdne začala hýbat českým fotbalem zpráva, že Srdjan Plavšič po sezóně opustí Spartu a zadarmo přejde do Slavie. Sám hráč i tiskový mluvčí klubu to nejprve dementovali, novináři přinášející tyto informace si ale stojí za svým.