Konec debutu Krejčíkové, skvělá Fernandezová a jistý Medveděv. To bylo úterý na US Open
První várka čtvrtfinálových utkání ve Flushing Meadows je za námi a spolu s ním přichází i další shrnutí. Pouť posledním Grand Slamem sezony nepřekvapivě skončila Barboře Krejčíkové, ale také například Nizozemci Botici van de Zandschlupovi.


Zdroj: Pixabay
První várka čtvrtfinálových utkání ve Flushing Meadows je za námi a spolu s ním přichází i další shrnutí. Pouť posledním Grand Slamem sezony nepřekvapivě skončila Barboře Krejčíkové, ale také například Nizozemci Botici van de Zandschlupovi. Dále naopak pokračuje čerstvě 19letá Leylah Annie Fernandezová z Kanady.
Úplně první nastoupil na kurty v New Yorku Rus Daniil Medveděv. Ten měl za soupeře kvalifikanta Botice van de Zandschupa, který za sebou měl mnoho cenných skalpů. Na světovou dvojku už ale Nizozemec nestačil. Prohra 1:3 na sety mu i tak pomůže vyletět žebříčkem raketově vzhůru.
V posledním zápase dne se pak představil Felix Auger-Alliasime, který měl za soupeře 18letého Carlose Alcaraze. Bohužel zápas se nedohrál pro zranění Alacaraze, a tak Kanaďan postupuje do semifinále, kde se utká s Medveděvem.
Mezi ženami se katem nasazených hráček stala v pondělí 19letá Leylah Annie Fernandezová. Po vyřazení Naomi Ósakaové a Angelique Kerberové si vyšlápla Kanaďanka i na pátou nasazenou Elinu Svitolinovou, kterou porazila až ve zkrácené hře závěrečné sady.
Druhou postupující je pak Aryna Sabalenková, která nedala šanci Češce Barboře Krejčíkové. Po výhře 6:1 a 6:4 Běloruska dále míří k zisku svého prvního Grand Slamu v kariéře. Další překážkou bude výše zmiňovaná Kanaďanka Fernandezová.
Zdroj: Livesport
-
Chance Liga
Velký návrat do české ligy! Jablonec potvrdil příchod obří posily ze zahraničí
-
Bundesliga
Češi řídí zázrak Hoffenheimu: Coufal a Hranáč bojují místo záchrany o Ligu mistrů
-
Fotbal
Real Madrid míří do pekla. Horší než ostudná prohra je vyjádření kouče Arbeloy
-
Chance Liga
Americký sen odmítl, zvolil ten sešívaný. Slavia vyhrála boj o talent za 75 milionů












