Klusáček se po prohře opřel do Slavie, Tvrdík ihned odpověděl

Bohemians v neděli prohráli na Slavii 1:2 a trenér Luděk Klusáček tak nemohl být se zápasem spokojen. V pozápasovém rozhovoru si ale postěžoval na to, že byla Slavii zrušena nařízená karanténa. S odpovědí rychle přispěchal Jaroslav Tvrdík.

Zdroj: bohemians.cz

Slavia v týdnu nehrála, kvůli pozitivním testům na covid-19. Koncem týdne se však zjistilo, že Slávisté nemocní nejsou. To samozřejmě rozpoutalo hodně diskuzí.

„Měli jsme velkou motivaci, je to derby. To, co se dělo v týdnu, narušilo regulérnost ligy. Hodně nás to nažhavilo.”

Trenéra Bohemians štvalo i to, že když byl pozitivní, nikdo mu nenabídl druhý či třetí test, jako tomu bylo u Slávistů.

„Úplně jsem to nechtěl řešit s hráči. Nechápu, jak to s testy funguje. Někdo si udělá jedny, druhé a pak třetí. Já byl pozitivní, neměl jsem žádné příznaky a na další test jsem jít nemohl. Naši hráči také. Tady se postupuje úplně jinak.”

Slavia měla díky odložení zápasu ze Zlínem čtyři dny navíc na odpočinek. „Slavia získala čtyři dny navíc na odpočinek. Možná využila nebo zneužila situace, nevím, to není na mém hodnocení. Divím se ale, že to takhle lehce prošlo.”

Byla to však pro Slavii opravdu výhoda? Zrovna pro Slavii, která je na dva zápasy týdně zvyklá a má tak široký kádr, že jí to nedělá problém? Rozhodně ne! Slavia byla v laufu, vždyť poslední dva ligové zápasy vyhrála v součtu 6:0.

Trenér Klusáček si asi neuvědomil, že pozitivní testy neznamenají pouze odpočinek, ale též karanténu a pozastavení tréninků. Hráči Slavie museli být izolováni od svých rodin. S tím argumentoval i šéf Slavie, jenž se o tom rozepsal na svém Twitter účtu.

„Budeme jen rádi, když se i LFA připojí k šetření orgánu hygieny a akreditace. Nás to obrovsky poškodilo. Jestli kdokoliv vidí výhodu v tom, že týden netrénujete, chodíte po testech a stresujete se o své rodiny, je blázen.”

Tweet následně smazal a nahradil ho jiným:

Zdroj: twitter.com/JaroslavTvrdik, bohemians.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. O karanténě rozhoduje KRAJSKÁ hygienická stanice. Proč na jaře Slezská hyg. stanice rozhodla o karanténě Karviné a Opavy i při 1 pozitivně testovaném (a tím je zachránila v lize) a teď jim nestačilo 10 nakažených k vyhlášení karantény, ať si Slezané vyříkají mezi sebou… Jinak testy na covid jsou nespolehlivé (miliardář Musk měl v jednom dni střídavě 2 pozitivní a 2 negativní výsledky..)…

  2. Nejde o to,kdo rozhoduje o karanténě.Jde o to,že během karantény se nesmí dělat testy a Slavia byla testována ještě dvakrát.Až na potřetí byla karanténa zrušena pro údajné nakažení vzorků pracovníkem laboratoře.Jaké byloy výsledky té druhé laboratoře se nikdo nedověděl.Tak se nikdo nemůže divit vysloveným podezřením.On je Tvrdík pořádný zmetek,což už několikrát předvedl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Když končí velikán aneb Bohatá kariéra Wayna Rooneyho

Kapitán, šampion, srdcař a velký bojovník. Wayne Rooney včerejším dnem ukončil svou bohatou fotbalovou kariéru. Do srdcí fanoušků se zapsal hned několika způsoby.

Özilovy dny v Arsenalu jsou sečteny! Jak se jeho kariéra na severu Londýna vyvíjela?

Německý ex-reprezentant přicházel do Arsenalu v nejlepších fotbalových letech. V létě roku 2013 totiž skončila jeho spolupráce s Cristianem Ronaldem, kterému v dresu Bílého baletu přihrál na 27 branek.

Jaké jsou cíle Baníku? Nejen o nich, ale i o přestupech promluvil sportovní ředitel Grussmann

Baník Ostrava chce útočit na nejvyšší příčky zajišťující pohárová utkání. Alespoň to tak vyplývá ze zpovědi sportovního ředitele klubu na oficiálním webu FCB.