Reklama

Kazachstán vs. Kanada: Preview a tipy na sázení

Na každém jiném mistrovství by to byla jasná záležitost. Hokejová velmoc Kanada by si proti Kazachstánu s chutí zastřílela, teď to ale tak být nemusí. Kazaši mají totiž po 4 zápasech o čtyři body více než Kanaďané.

Zdroj: Fanny Schertzer, CC BY 3.0

Kazachstán je jedno z největších překvapení letošního bláznivého šampionátu. Po nájezdech přemohl Lotyšsko i Finsko a po prohře USA dokázalo v základní hrací době porazit i rozjeté Němce.

Zato Kanada prožívá jeden z nejhorších šampionátů v historii. Prohrála postupně s Lotyšskem, USA i s Německem, lehce si Kanaďané napravili pověst proti Norsku (4:2).

Tipovat výsledky letošního mistrovství světa je složitější než kdy dřív. Dokáže Kazachstán opět překvapit? Nebo Kanada konečně zabere?

Zápasy Kazachů? To nejsou žádné přestřelky. 2:2, 1:1, 0:3 a 3:2, to jsou dosavadní výsledky svěřenců Yuriho Mikhailise.

Ani Kanada nerozjíždí žádný gólostroj. 0:2, 1:5, 1:3, 4:2, takto skončily duely Kanaďanů.

V zápase by tak nemuselo padnout více než 6 gólů. U Kazachstánu to vyšlo v každém utkání, u Kanady dvakrát ze čtyř případů. Proto vypadá zajímavě tip méně než 6.0 gólů v zápase, v případě šesti vstřelených gólů by se vám vrátil vklad.

Tip na sázení | Méně než 6.0 gólu v zápase v kurzu 1.67 u Tipsportu

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Zase o krok blíž NHL! Evropský hokej, včetně Extraligy, mění pravidla 

Stejně jako se postupem času mění životní trendy, stejnou obměnou procházejí i pravidla ledního hokeje. Většinou to bývá tak, že hokejové trendy udává NHL, jakožto zástupce nejlepší ligy světa. Stejně je to i tentokrát.

Portugalsko vs. Německo: Preview a tipy na sázení

Nejzajímavějším zápasem sobotního programu fotbalového mistrovství Evropy by měl být duel mezi Portugalskem a Německem. Kdo se bude radovat z vítězství a přiblíží se tím postupu ze základní skupiny?

Španělsko vs. Polsko: Preview a tipy na sázení

Sobotní program fotbalového mistrovství Evropy uzavře zápas Španělska s Polskem. Ani jeden z aktérů nevyhrál své úvodní utkání, a tak můžeme očekávat velmi zajímavý souboj. Kdo se bude radovat z vítězství?
Reklama