Reklama

Kanada vs. Norsko: Preview a tipy na sázení

Dnes, ve středu 26. května, je na programu další zápas skupiny B mezi Kanadou a Norskem. Co lze očekávat od tohoto zápasu, nebo co se na tento duel vyplatí vsadit?

Zdroj: Fanny Schertzer, CC BY 3.0

Kanada zatím na tomto mistrovství odehrála tři zápasy – s Lotyšskem, USA a Německem. Všechny tři duely však hokejisté s javorovým listem na dresech prohráli. Ve skupině B zaujímají předposlední pozici.

Málokdo by si někdy dokázal představit, že budeme o kanadském týmu hovořit v takto negativním slova smyslu. Nula bodů na svém kontě a záporné skóre 2:10 hovoří samo za sebe.

Nicméně jejich severský soupeř za tři odehraná utkání alespoň jednou zvítězit dokázal, a to v jejich druhém utkání proti Itálii. Hattrick v tomto zápase zaznamenal Matthias Trettenes, jednou se trefil Mats Rosseli Olsen. Norové zvítězili poměrem 4:1.

Zbývající dva duely ovšem jednoznačně prohráli – proti Německu 1:5 a naposledy proti Finsku 2:5.

Nory každopádně netrápí nesehranost tolik, co Kanaďany. Což by také v tomto utkání mohlo hrát významný faktor. Nejen totiž v kanadské rozehrávce, nýbrž i v útoku nacházíme chaos.

Podle sázkařské terminologie ovšem Kanada zkrátka musí, pokud si nechce uříznout výraznou ostudu vypadnutím ještě před branami vyřazovacích bojů. Prohrou s Norskem by si totiž zadělali na pořádný malér.

Gólově probudit by se konečně mohl kapitán kanadského celku Adam Henrique, na kterého je vypsán kurz 2,60 či Brandon Pirri, u kterého najdeme kurz 2,90.

Tip na sázení | Dá se každopádně očekávat, že Kanada na svého soupeře vtrhne a bude se snažit skórovat co nejdříve. V tom případě tu máme slušný kurz na “výsledek 1. třetiny a výsledek zápasu – Kanada a Kanada” v hodnotě 1,69.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Zase o krok blíž NHL! Evropský hokej, včetně Extraligy, mění pravidla 

Stejně jako se postupem času mění životní trendy, stejnou obměnou procházejí i pravidla ledního hokeje. Většinou to bývá tak, že hokejové trendy udává NHL, jakožto zástupce nejlepší ligy světa. Stejně je to i tentokrát.

Portugalsko vs. Německo: Preview a tipy na sázení

Nejzajímavějším zápasem sobotního programu fotbalového mistrovství Evropy by měl být duel mezi Portugalskem a Německem. Kdo se bude radovat z vítězství a přiblíží se tím postupu ze základní skupiny?

Španělsko vs. Polsko: Preview a tipy na sázení

Sobotní program fotbalového mistrovství Evropy uzavře zápas Španělska s Polskem. Ani jeden z aktérů nevyhrál své úvodní utkání, a tak můžeme očekávat velmi zajímavý souboj. Kdo se bude radovat z vítězství?
Reklama