Spojte se s námi


eSport

Jaký rating budou mít čeští fotbalisté ve hře FIFA 23? Schick nejlepším hráčem, Souček se zhoršil

Oblíbená fotbalová hra ze série FIFA se již blíží, tentokrát s pořadovým číslem 23 a zároveň posledním ročníkem nesoucí název fotbalové asociace. Jaké hodnocení budou mít čeští fotbalisté v zahraničí?

Publikováno

dne

Oblíbená fotbalová hra ze série FIFA se již blíží, tentokrát s pořadovým číslem 23 a zároveň posledním ročníkem nesoucí název fotbalové asociace. Jaké hodnocení budou mít někteří čeští fotbalisté v zahraničí?

FIFA 23 vychází již 27. září a brzy tak budou odtajněny oficiální ratingy fotbalistů. Již nyní je ale známa valná většina, a to díky přednostnímu přístupů několika vyvolených hráčů.

Kdo bude v tomto ročníku nejlepším hráčem? Nikdo, bude to totiž čtveřice ve složení Kylian Mbappé, Robert Lewandowski, Kevin De Bruyne a Karim Benzema s hodnocením 91.

My se ovšem dnes nechceme zaobírat nejlepšími hráči, ale těmi českými. Přesněji tedy těmi, kteří se prozatím dostali na světlo světa.

Nejlépe hodnoceným fotbalistou bude Patrik Schick, útočník Bayeru Leverkusen si vysloužil 85. Jeho nový kolega Adam Hložek bude mít 77, čímž se rozhodně zařadil mezi nejlepší hráče své země.

Když zůstaneme u Bundesligy, známo je již i hodnocení Pavla Kadeřábka, kterému dala EA Sport 77, Jiří Pavlenka bude mít 78.

Dvojka z West Hamu má podobné hodnocení, Tomáš Souček si připsal downgrade a má 81, Vladimír Coufal 80. Posledním dosud známým hráčem je levý bek Filip Novák, rating 72 ale není nikterak pozitivní.

Na další hráče si zřejmě budeme muset ještě nějakou dobu počkat, stejně tak na tři české týmy, které většinou zveřejňují své ratingy na sociálních sítích.

Zdroj: EA Sports, Dotesports

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.