Jaké hodnocení by mohli mít hráči Sparty ve hře FIFA 21?

V novém ročníku FIFY uvidíme i Spartu. Ta má totiž s EA smlouvu, navíc už má skoro jistý postup do Evropské ligy. Týmy hrající v pohárech ve hře většinou jsou, krom těch nejmenších. Kteří hráči budou pravděpodobně ti nejlépe hodnocení?

Zdroj: sparta.cz

Nejlépe hodnoceným hráčem by měl být Adam Hložek. Talent, kterého sledují všude po světě, zažil výtečnou sezónu a zlaté karty, s hodnocením 75, se s velkou pravděpodobností dočká. Rychlost by se mu mohla zvednout ze 74 na minimálně 80, střela z 68 na 71. Driblink 73 také neodpovídá, více by mu slušelo 78.

Nikdo neví, zda dostane zlatou kartu i Bořek Dočkal. Po nepříliš povedeném ročníku by si asi zasloužil snížení hodnocení na 74, uvidíme co na to EA. Střela by mu měla klesnout na 72 a nahrávky na 77, dále síla z 59 na 55.

David Moberg Karlsson byl pro fanoušky Sparty jedním z nejlepších hráčů sezóny. Díky rychlosti a dobrému driblinku byl hodně platný směrem dopředu. I on by si zasloužil rating 74, driblink by se mu zvýšil o 3 body na 77, nahrávka taky o tři na 68.

Vzhledem k tomu že EA Fortuna ligu asi příliš analyzovat nebude, v první řadě se podívá na tabulku střelců. Na jejím vrcholu najdeme Libora Kozáka, jemuž se rating dost pravděpodobně vyhoupne ze 72 na 74. Ze střely 70 by se měla stát střela s hodnocením 75 a nahrávky by se též mohly posunout ze 53 na 57.

I pátý hráč tohoto seznamu bude mít s velkou pravděpodobností rating 74. Ladislav Krejčí se vrací do Fortuna ligy z italské Bologny, v jejíž dresu toho během poslední sezóny moc nenahrál. Rychlost by mu ze 78 mohla klesnout na 76, naopak bránění by se zvedlo z 50 na 55.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. No ty krávo, zdejší autoři na ruik vypadají že jsou každý den hloupější a hloupější. Takový nesmyslný blábol jako tenhle článek to už člověk žasne 😁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Chceme pomoct koeficientu a prezentovat se jako dobrý tým, tvrdí Hoftych

Ve čtvrtek se Liberec představí na půdě belgického Gentu. Doma dokázal překvapivě vyhrát, nyní to bude mít ale těžší. Cíl má však kouč Pavel Hoftych jasný.

Zbrojovka Brno a Lužánky: Ze slavné éry pouhá vzpomínka

Zbrojovka Brno a Lužánky. Spojení, které je dnes už pouhou nostalgií, dříve bylo slavným spojením. Koneckonců tamní atmosféra je dodnes pověstná a v tehdejší době byl i jihomoravský klub poněkud jinde než nyní.

Kdo by nahradil Zidana v případě jeho odstoupení? Pochettino, Raúl či starý známý

Real Madrid řeší velký problém. Celek Zinedina Zidana se od nové sezóny nepotkal s dobrou formou, téměř na každý povedený zápas připadají dva zpackané.