Reklama

Jak by mohl vypadat roster Teamu BDS v roce 2022?

Team BDS, jméno, které před začátkem roku znali maximálně fanoušci francouzské LFL, nyní už ho zná většina fanoušků League of Legends. Tento tým totiž bude od jarního splitu 2022 hrát v LEC místo týmu Schalke 04.

V červnu Schalke 04 ohlásilo očekávanou zprávu. Oznámilo, že kvůli finančním problémům bylo nuceno prodat LEC slot týmu BDS, který doposud bojoval ve francouzské LFL. Od začátku roku 2022 tak místo známého německého týmu uvidíme v LEC Team BDS.

Kam povede cesta hráčů ze Schalke 04? Uvidíme je v týmu BDS, nebo někde jinde?

Začneme hezky od Toplanera. Broken Blade, dost pravděpodobně nejzvučnější jméno z týmu Schalke, o jeho přestupu se mluví stále a je zmiňována jen jedna destinace, kterou je tým G2 Esports.

S touto spekulací přišel web esportmaniacos i LEC Wooloo. O Toplanerovi pro Team BDS se zatím nemluví.

Junglerem týmu BDS se má v další sezoně stát Gilius, který by měl přijít právě z týmu Schalke 04, Gilius si dával jeden split pauzu od profesionálního hraní a nyní se podle několika zdrojů připojí k BDS. Midlaner by měl přijít též z německého týmu.

Nuclearint letos nahradil v německém týmu Abbedaggeho, který zamířil do LCS, v Schalke se ale zřejmě moc neohřeje a hned by se měl společně s Giliusem a LIMITem připojit k BDS.

Pozici ADC by měl zaujmout řecký hráč Comp z týmu Vitality, který v posledním splitu pouze kryl záda Crownshotovi.

Na pozici supporta by se měl objevit již výše zmíněný LIMIT, jenž poslední dva splity pomáhal nám známému slovenskému marksmanovi s přezdívkou Neon, který si bude muset hledat do konce roku nový tým. Uvidíme, kam zamíří, ale BDS to zřejmě nebude.

Zdroj: esportmaniacos, LEC Wooloo, LEC Gliscor

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené