I Ngadeu se probojoval do základní skupiny evropských pohárů. Se svým Gentem vyřadil ve čtvrtém předkole Rijeku

I Michel Ngadeu si nakonec zahraje základní skupinu evropských pohárů. Se svým Gentem totiž v odvetě čtvrtého předkola Evropské ligy remizoval na půdě chorvatské Rijeky 1:1, což byl výsledek, jenž belgický celek poslal do skupinové fáze.

V úvodu utkání byla o něco aktivnější chorvatská Rijeka. V první šanci zápasu se po centru z kraje ocitl Lončar, jehož střela ale mířila těsně vedle zadní tyče. Další nadějná příležitost domácích přišla sice až ve 32. minutě, ale byla to zároveň šance gólová. Lončarův centr z levé strany našel na zadní tyči Acostu, jenž ještě šikovně sklepl míč pod sebe na Jakova Puljiča a ten ranou pod břevno otevřel skóre zápasu – 1:0.

Z úvodní trefy se však Rijeka neradovala dlouho. Z dalšího útoku po rozehrávce totiž přišlo vyrovnání. V závaru před domácí brankou se nejlépe zorientoval Igor Plastun, který si našel míč a zblízka jej nekompromisně napálil do sítě – 1:1.

Rychle dva vstřelené góly hru paradoxně uklidnily, žádnou další šanci tak fanoušci už nemohli vidět. Do šaten se šlo za stavu 1:1.

Domácí Rijeka se ve druhé půli tlačila dopředu za důležitou brankou, naopak Gent bránil postupové skóre. Spousta střel byla na obou stranách sražených a ty, které prošly, byly nepřesné. Jako například pokus Haliloviče z 64. minuty, jenž mířil vysoko nad branku.

Za zmínku by ještě stála individuální akce Muriče, jenž si hravě pohrál s obranou soupeře, ale i jeho následný pokus byl obětavým zákrokem sražen na roh.

Nicméně zbytek zápasu si Gent zkušeně pohlídal. Domácí tým nepustil do žádné větší šance a po remíze 1:1 tak může slavit postup do skupinové fáze Evropské ligy.