Huhnak v TOP 100! Jak si vedly české FIFA osobnosti v první víkendové lize?

Máme za sebou první víkendovou ligu ve FIFĚ 20, ve které se český eSport celkem vyzdvihl. Jeden z hráčů se totiž dokázal dostat do nejlepší stovky ze všech hráčů.

Zdroj: sparta.cz

Začneme ale u nižších levelů, mladík Mich Sako uhrál rank Gold 3, což je vzhledem k tomu, že neměl celý víkend čas, dobré. O kategorii výš skončil Bendič, který se po špatném startu musel spokojit s bilancí 17-13, což je více než solidní výsledek.

Stejně skončil Caabik, jenž o víkendu neměl čas a 90 procent zápasů odehrával v neděli v noci. Vzhledem k tomu je Gold 2 úspěch. Do třetice si stejný rank vybojoval i Patýno, což je pro něj asi trochu neúspěch, loni totiž většinou dával Elitu. První WL je ale vždy těžká a já věřím, že příště už dá alespoň Gold 1.

Streamer Dodgy uhrál hned v první víkendovce Gold 1, konkrétně pak poměrem 21-9. Vstřelil 65 gólů, inkasoval jich 33, což je vzhledem k počtu proher celkem dost. Z jednadvaceti výher bylo šest díky soupeřově ragequitu. Za tento výsledek si každopádně zaslouží pochvalu.

Stejného ranku dosáhl i Johny. Připsal si o jednu výhru více a jeho gólová bilance byla o dost lepší. 9 ragequitů je též parádní číslo, jenž dokazuje jeho herní dominanci. Vsítil 97 gólů, což činí přes tři vstřelené branky na zápas. Dostal jich 31.

Druhý reprezentant Sparty Emerickson uhrál dokonce Elitu 2. Zajímavé je, že oproti Honzovi skóroval jen 70 krát, což je o 27 méně. Když se ale podíváme na počet ragequitů, je jich hned 14. To tedy znamená, že odehrál jen přibližně polovinu zápasů až do konce. Inkasoval jen 17 branek.

Na závěr hrdina této Wl, Huhnak. Ten dokázal zvítězit v devětadvaceti ze třiceti utkání a probojoval se do nejlepší stovky všech hráčů. Uhrát takovýto výsledek hned v prvním týdnu si zaslouží obdiv a doufejme, že podobným stylem bude český eSport prorážet i nadále.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Trest bez důkazů neberu! Kúdela se odvolal proti desetizápasovému trestu

Obránce pražské Slavie Ondřej Kúdela se odvolal proti desetizápasovému trestu za údajnou rasistickou urážku. Potvrdil to jeho právník René Cienciala.

West Ham ladí novou smlouvu pro Tomáše Součka. Zájem o jeho služby jeví Manchester United a PSG

West Ham musí jednat! Zájem Manchesteru United a PSG o Tomáše Součka údajně nabírá reálné obrysy. Proto Kladiváři dle několika zdrojů chystají vylepšenou smlouvu, která by českého reprezentanta měla udržet na London Stadium.

Fantastický Vrána nasázel čtyři góly! Zářil také Pastrňák s Nečasem. Podívejte se, jak si vedli legionáři v NHL

Tak tohle byla pro legionáře z České republiky vcelku plodná noc! Nejvíce zářil Jakub Vrána v dresu Detroitu, dařilo se však i jiným krajánkům.