Huhnak v TOP 100! Jak si vedly české FIFA osobnosti v první víkendové lize?

Máme za sebou první víkendovou ligu ve FIFĚ 20, ve které se český eSport celkem vyzdvihl. Jeden z hráčů se totiž dokázal dostat do nejlepší stovky ze všech hráčů.

Zdroj: sparta.cz

Začneme ale u nižších levelů, mladík Mich Sako uhrál rank Gold 3, což je vzhledem k tomu, že neměl celý víkend čas, dobré. O kategorii výš skončil Bendič, který se po špatném startu musel spokojit s bilancí 17-13, což je více než solidní výsledek.

Stejně skončil Caabik, jenž o víkendu neměl čas a 90 procent zápasů odehrával v neděli v noci. Vzhledem k tomu je Gold 2 úspěch. Do třetice si stejný rank vybojoval i Patýno, což je pro něj asi trochu neúspěch, loni totiž většinou dával Elitu. První WL je ale vždy těžká a já věřím, že příště už dá alespoň Gold 1.

Streamer Dodgy uhrál hned v první víkendovce Gold 1, konkrétně pak poměrem 21-9. Vstřelil 65 gólů, inkasoval jich 33, což je vzhledem k počtu proher celkem dost. Z jednadvaceti výher bylo šest díky soupeřově ragequitu. Za tento výsledek si každopádně zaslouží pochvalu.

Stejného ranku dosáhl i Johny. Připsal si o jednu výhru více a jeho gólová bilance byla o dost lepší. 9 ragequitů je též parádní číslo, jenž dokazuje jeho herní dominanci. Vsítil 97 gólů, což činí přes tři vstřelené branky na zápas. Dostal jich 31.

Druhý reprezentant Sparty Emerickson uhrál dokonce Elitu 2. Zajímavé je, že oproti Honzovi skóroval jen 70 krát, což je o 27 méně. Když se ale podíváme na počet ragequitů, je jich hned 14. To tedy znamená, že odehrál jen přibližně polovinu zápasů až do konce. Inkasoval jen 17 branek.

Na závěr hrdina této Wl, Huhnak. Ten dokázal zvítězit v devětadvaceti ze třiceti utkání a probojoval se do nejlepší stovky všech hráčů. Uhrát takovýto výsledek hned v prvním týdnu si zaslouží obdiv a doufejme, že podobným stylem bude český eSport prorážet i nadále.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nejsme tým, který umí hrát na remízu, má jasno Trpišovský

Slavia si ve čtvrtek může zajistit postup do jarní vyřazovací části Evropské ligy, stačí jí k tomu doma uhrát alespoň bod s Beer Shevou. Jak k zápasu sešívaní přistoupí a za co je rád kouč Jiří Trpišovský?

Chceme pomoct koeficientu a prezentovat se jako dobrý tým, tvrdí Hoftych

Ve čtvrtek se Liberec představí na půdě belgického Gentu. Doma dokázal překvapivě vyhrát, nyní to bude mít ale těžší. Cíl má však kouč Pavel Hoftych jasný.

Zbrojovka Brno a Lužánky: Ze slavné éry pouhá vzpomínka

Zbrojovka Brno a Lužánky. Spojení, které je dnes už pouhou nostalgií, dříve bylo slavným spojením. Koneckonců tamní atmosféra je dodnes pověstná a v tehdejší době byl i jihomoravský klub poněkud jinde než nyní.