Spojte se s námi


eSport

Huhnak skončil po třiceti výhrách 54. na celém světě! Co ostatní české FIFA osobnosti?

Publikováno

dne

Je za námi už čtvrtá víkendová liga, ve které opět došlo k úspěchům českých FIFA osobností. Huhnak skončil 54. na celém světě a Caster s Emericksonem uhráli Elite 1. Jak si vedli ostatní?

Zdroj: FB @huhnakfifa

Nebyl by to ten správný víkend, kdyby jednomu z hráčů nezlobil internet, tentokrát to vyšlo na Caabika, jenž se musel spokojit s Goldem 3 se skóre 13-5. To Bendič už si počínal lépe a uhrál Gold 1.

Dvacetkrát dokázal zvítězit streamer Dodgy, jenž udělal z 14-9 famózních 20-9. Skóroval třiasedmdesátkrát, což není moc, ale budiž, 36 inkasovaných gólů je ale na Gold 1 opravdu dost. Z dvaceti výher bylo 9 pomocí soupeřova ragequitu. 

Přesouváme se k Elitě, kterou zahajuje Patýno. Na čtvrtý pokus už to vyšlo a on se dočkal dokonce pětadvaceti výher. Ve čtvrtek si tak rozbalí dva balíčky s třemi hráči z TOTW a k tomu dva players picky.

O rank hůře skočil Johny, jenž dal třetí Elitu 1 v řadě. Skvělý výsledek uhrál reprezentant Bohemians MrRici, jenž si zajistil Elite 2. Nebýt dvou proher na penalty, mohl skončit i lépe.

Další reprezentant klokanů, Caster, skončil ještě lépe. Bilance 27-3 mu zaručuje Elite 1. Vstřelil 97 gólů, což dělá v průměru přes tři branky na zápas. Inkasoval jich naopak pouze 19 a sedmnáctkrát dal jeho soupeř ragequit.

Stejný počin dokázal též Emerickson, pro kterého je to třetí Elite 1 v řadě. A na závěr Huhnak, který dokázal vyhrát všech třicet zápasů, což je něco fantastického. Umístil se na neuvěřitelném 54. místě na celém světě a ve čtvrtek ho čekají ty nejlepší odměny.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.